Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Z Klimą...


dynamiquedci

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, po włączeniu klimy z nawiewów leci ciepłe powietrze, gdy przełącze na same szyby, to od strony kierowcy leci zimne powietrze, ale juz od strony pasażera ciepłe. Robiłem nastawy klimatronica, nic to nie dało, czynnik nabijany świeżo, rurka dochodząca do kabiny zimna jak cholera, a w aucie ciepło....

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakies błedy w klimatroniku ? silniczek ktoryś ?

NA FORUM jest pełno informacji na ten temat wysterczy POSZUKAĆ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, po włączeniu klimy z nawiewów leci ciepłe powietrze, gdy przełącze na same szyby, to od strony kierowcy leci zimne powietrze, ale juz od strony pasażera ciepłe. Robiłem nastawy klimatronica, nic to nie dało, czynnik nabijany świeżo, rurka dochodząca do kabiny zimna jak cholera, a w aucie ciepło....

Pomożecie?

Nie jechałes czasem jakieś dłuższej trasy? Wyłącz klime i auto daj mu odstać chwilę niech odtaje parownik i wtedy zobacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że silniczki chodzą ale czy klapy razem z nimi, może jakieś cięgno spadło lub ułamało? Trzeba by było rozebrać i przejżeć zaczynając od strony pasażera bo łatwiejszy dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniesze jest to ze jak nabiłem klime to było ok chlodziła dobrze. A teraz kurde cały czas ciepłe.... Zero błędów. Chyba się wezmę za rozbiórkę tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem z klimą taki, że potrzebuje kilka km by dmuchało zimne powietrze. Na największym nadmuchu mogę czekać i czekać aż zacznie chłodzić. Obniżenie siły nadmuchu do połowy dopiero jakoś nieznacznie załatwia sprawę. ZImne powietrze mocniej czuć na skórze. Minimalna temp u mnie to 18stopni. Zacznę szukać panelu z minimalną 16stopni jeśli nie dojdę co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie po podłączeniu pod kompa okazało się że nie działa silniczek od otwierania klap dokładnie silniczek nagrzewnicy 8E1820511D po wyciągnięciu i przeczyszczeniu wszystko wróciło do normy i działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem... i będę z tym jutro walczył... mam nadzieję że przeczyszczenie pomoże.... tylko właśnie wiadomo jak to cudo wydostać ?

Edytowane przez Tomas3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to robił gość co się dobrze na tym zna silniczek jest umiejscowiony za schowkiem po stronie pasażera trzeba ściągnąć schowek,tylko że wcześniej podpiął komputer i ten pokazał że nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a u mnie zero błędów. A klima nie działa. Spręzarka sie załącza, wiatrak chodzi. A ciepłe leci z nawiewów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...