Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelk82

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pawelk82 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, nie moge znalezc tematu zwiazanego z wymiana Fisu, abede musiał to wykonac, ( wypalili mi sie piksele), mial ktos moze z tym do czynienia? jak z poziomme trudnosci. A moze jest ktos kto sie tym trudni, i dodtakowo czy mozna "wlutowac" Fis z b7 do b6? Dzieki z gory za pomoc
  2. rzeczywiscie, przez te dolegliwosci czlowiek juz nie mysli logicznie:) Problem rozwiazany okazalo sie ze te wszystkie objawy powodował wtryskiwacz gazu, który lał, dziekuje wszystkimza pomoc i zainteresowanie. Pozdrawiam Problem rozwiazany okazalo sie ze te wszystkie objawy powodował wtryskiwacz gazu, który lał, dziekuje wszystkimza pomoc i zainteresowanie. Pozdrawiam
  3. Ma ktos moze numer seryjny tego trojnika NR.5? U mnie kolnako nr.2 i rura nr.9 schodza sie w trojniku tak ze jest tylko malutka przerwa czy to jest poprawnie? http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://i19.photobucket.com/albums/b154/walky_talky20/AMB-PCV-Late.png&imgrefurl=http://www.audizine.com/forum/showthread.php/507432-B6-A4-1-8T-PCV-System-complete-replacement&h=573&w=799&tbnid=HGwreFSXDPxufM:&docid=NIhxq5WJCHXZ3M&ei=-EbDVZH4FoGs7AbWwpewBQ&tbm=isch&ved=0CCYQMygHMAdqFQoTCJHUrY2vlMcCFQEW2wodVuEFVg
  4. Zmienilem tego weża chwile bylo ok i rano znowu to samo ciezko pali i obroty faluja:( Dodatkowo zaraz po odpaleniu szatkuje ale jak tylko delikatnie dodam gazu to szatkowanie ustaje Patrzylem na zaworek odmy ( ten zaraz przy skrzyni korbowej na rys oznaczony numerem 6) i dmuchajac w niego tak jakby sie przycinal czasem, dodatkow zaraz za tym zaworem jest kolanko ( wydaje sie byc pekniete). Moje pytanie brzmi czy to moze miec wplywa an ciezkie palenie i nierowna prace silnika? Prosze o dorade z
  5. Witam, znalazlem nieszczelnosc jak w tym przypadku, http://ultimatecarforum.com/smf/index.php?topic=3189.0 szukam zamiennika, ma ktos info gdzie moge dostac?
  6. Witam, mam problem z AVJ pojawily sie błedy: 17511 16684 16686, wiem co one oznaczaja, ale moje pytanka brzmia: czy nieszczelnosc na tzw, pajaczku (siatce) tlumika moze miec wplyw na pierwszy blad? Prosilbym o instrukcje jak Vagiem sprawdzic sonde i jak zaadoptowac przepustnice. Dodam ze auto jest z LPG z tym ze podczas pracy na benzynie jakby duzo lepiej pracował na jałowym. Nie moge zalezc na forum nic podobnego, jesli jest prosze o przekierowaie i wyrozumialośc, z gory dzieki.
  7. Witam, mam problem dotyczacy wycieraczek zatrzymujacych sie prawie przy gornym swoim polozeniu, wiem ze pierwsze podejrzenie pada na mechanizm sterowania wyciaraczkami, ale mnie sie nic nie blokuje, pracuja bez oporow tylko zatrzymuja sie tam gdzie nie powinny. Mam prosbe o porade jesli mial ktos podobny problem - narazie wyciganiety bezpiecznik dopoki pogoda dopisuje- jakos glupio tak jezdzic po miescie z wyciaraczkami w poprzek. Z gory dzieki!!
  8. pawelk82 odpowiedział(a) na pawelk82 temat w 1.8T
    Witam, przed wymiana czujnika polozenia wału auto slabo paliło, wrecz czasami nie odpalało, myslalem ze to wina akumulatora- po wymianie odpala zawsze za tym samym czasem, spalanie paliwa jakby mniejsze - same zalety nie liczac ceny czujnika. Pozdrawiam
  9. pawelk82 odpowiedział(a) na pawelk82 temat w 1.8T
    1.8 t AVJ rocznik 2002 a4 B6
  10. pawelk82 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, w najblizszym czasie planuje wymiane rozdzadu, czy moglby ktos polecic dobry zestaw+koszty, dodatkowo do wymiany czujnik obrotów wału korbowego -polecili mi jakas włoską firme chyba o wdziecznej nazwie "KW" prosze o opinie lub ewentualne przekierowanie w odpowiedniejsze miesce na forum. Pozdrawiam
  11. pawelk82 odpowiedział(a) na szklara temat w 1.8T
    wlasnie nie kopci, wydaje mi sie ze po zalozeniu gazu bierze wiecej oleju niz przed:(
  12. pawelk82 odpowiedział(a) na szklara temat w 1.8T
    Witam, ostatnio zauwazyłem coraz wieksze ubytki oleju w silniku (wychodzi jakies 800 ml na 1000 km), olej valvoline 5W40. Moje pytanie jest takie- czy zna ktos dobrego mechanika na podkarpaciu zeby mogł zdiagnozowac co jest przyczyna i ewentualnie naprawic? Dodam ze nie widac wyciekow. Moze zmiana oleju pomoze? z gory dzieki
  13. pawelk82 odpowiedział(a) na pawelk82 temat w 1.8T
    Po pierwsze napisalem ze wiem co jest zepsute i nie pytalem o przyczyne (chociaż do turbo nie zagladalismy) poprosilem jedynie o podzielenie sie doswiadczeniami w tego typu usterkach,
  14. pawelk82 odpowiedział(a) na pawelk82 temat w 1.8T
    Dzieki za pozwolenie udzielania sie na forum. Tu chyba nie chodzi o pisanie esejów, tylko o konkretne opisanie problemu, jesli ktos mial podobny to od razu bedzie w stanie sensownie odpisac.
  15. pawelk82 odpowiedział(a) na pawelk82 temat w 1.8T
    wyluzuj szorty, mam prawo pisac na tym forum tak samo jak ty wiec nie wyskakuj z takimi tekstami. Nie po CH zakladac temat tylko po to zeby poznac opinie innych uzytkownikow. A jak masz jakis problem z cisnieniem to pogadaj z lekarzem on cie pomoze. Czytaj ze zrozumieniem. Tyle w temacie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.