Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dynamiquedci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dynamiquedci

  1. dynamiquedci odpowiedział(a) na Brdm temat w Audi A4 B6/B7
    Chipa nie robiłeś w aucie?
  2. Sprawdz czy nie masz oporników w napinaczach pasów:) Może któryś nie łączy i wywala błąd
  3. Ja miałem taki przypadek w BMW e46. Zamykałem auto i szyby potrafiły sie otworzyć wszystkie. Pojechałem do mechanika, pogrzebał w zamku, bo tam dało sie domknąć szyby kluczykiem( w audi jest to samo). Okazało sie ze coś tam dotykało tego stycznika do domykania. Podgiął blaszke i było ok
  4. A przy skręcaniu nic się nie zapala?
  5. Mam problem z klimatyzacją. Nabiłem ją i działała przez 3-5 dni. Było ok chłodziła ładnie. Z czasem to zimne powietrze było coraz słabsze, az teraz klima wogole nie chodzi. W klimatroniku błedów brak, wentylatory sie załączają, ciśnienie jest. Rurki wchodzące w kabine są aż lodowate. Już za cholere nie wiem co moze być grane... Mysle żeby może podmienić panel klimy, może to on jest winny?
  6. obie Ci migają? Jak jedna to zamień przetwornice
  7. O czym wy mowicie? Jak może sama wskazówka od paliwa opadać? Coś musi być uszkodzone. Ja mam zegary z kolorowym FIS z S4 i takiego problemu nie mam.
  8. 115d nie wymieniają potwierdzone w ASO
  9. dynamiquedci odpowiedział(a) na przem88 temat w 1.8T
    benzyna gaz? to samo?
  10. Ja tu nie widze danych z przepływki...
  11. dynamiquedci odpowiedział(a) na maniek7 temat w Audi A4 B5
    Coś napewno jest luźne... Moze banan?
  12. może kiedyś były czujniki cofania?
  13. dynamiquedci odpowiedział(a) na cebsoon temat w Audi A4 B6/B7
    Jak jest nagrzany to ciezko odpala ? Dalej masz błąd g28? Czujnuk połozenia wału wymieniłeś na nowy czy używke? Bo z reguły one padają jak są cieple. Na zimnym odpala normalnie a ciepłym są jazdy. Zapala Ci sie EPC?
  14. Ledy po jakimś czasem migają przerabiałem to kilka razy. Wymienilem ledy i na jakis czas był spokój
  15. Czujnik z tego co ja wiem pracuje w oleju, jest widoczny pod spodem auta pod filtrem oleju przykrecony na imbus 5 z oringiem zeby nie wylewało oleju. A jak zapalila Ci sie kontrolka ciśnienia oleju, to albo wypiąłeś wtyczke czujnika cisnienia oleju albo ja urwałeś jak ja
  16. Lubią padać wtyczki od czujnkia. Sprawdzałeś?
  17. Myjesz zmywaczem do paznokci, schodzi wszystko do czystego plastiku
  18. A poducha napewno bedzie działać?
  19. Witaj Radomianinie
  20. Przepływomierz sprawdzałeś?
  21. U mnie odkurzacz chodzi tylko na zimnym silniku. Po minucie sie wylacza
  22. dynamiquedci odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    A cały czas wywala Ci blad tego czujnika?
  23. ma ktoś do sprzedania mc donalda?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.