-
Spoty Kościerzyna
Żyje ktoś tu u nas
-
SZYMON27 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Cześć chłopki potrzebuję waszej pomocy a mianowicie potrzebuję warsztatu lub serwisu rzetelnego w okolicach Stargardu do sprawdzenia samochodu przed zakupem pacjentem oczywiście jest AUDI a4 b8 2,0 tdi a może znacie je tu macie link . Dzięki z góry za pomoc pozdrowienia z pomorza https://allegro.pl/ogloszenie/audi-a4-pakiet-s-line-full-opcja-2011-rok-7538505487
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam panowie znalazłem już właściciela audi dzięki za podjęte chęci odnalezienia właściciela POZDRAWIAM SZYMON
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok masz tu ogłoszenie całe https://allegro.pl/ogloszenie/audi-a4-avant-2-0-tdi-143km-7519617406
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam panowie poszukuję byłego właściciela audi a4 b8 o nr. rej. WN 9636G audi na naszych ramkach klubowych , ponieważ znalazłem jego audi w serwisie na sprzedaż i w związku z tym miałbym kilka pytań .Proszę o kontakt na naszym forum (jestem z pomorza- KOŚCIERZYNA ) lub pod numerem tel.503-347-729 pozdrawiam SZYMON
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam Panowie przymierzam się do zakupu nowej maszyny typu audi a5 po liftie 1,8 TFSI 170km .Moje pytanie samochód ma wlotu 231 500 km czy jest czego się bać jeśli chodzi o przebieg taki wysoki dodam że samochód pochodzi z programu Audi Select: plus jest to oferta samochodów używanych. Proszę o waszą opinię dzięki z góry pozdrawiam SZYMON
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Witam Panowie przymierzam się do zakupu nowej maszyny typu audi a5 po liftie 1,8 TFSI 170km .Moje pytanie samochód ma wlotu 231 500 km czy jest czego się bać jeśli chodzi o przebieg taki wysoki dodam że samochód pochodzi z programu Audi Select: plus jest to oferta samochodów używanych. Proszę o waszą opinię dzięki z góry pozdrawiam
-
Problem z odpalaniem.
Cześć i co doszedłeś do tego co mu dolega bo ja miałem ostatnio identycznie podobny problem przyczyna była prosta czujnik temperatury cieczy ten z tyłu silnika (wskazywał on temperaturę 129 na plusie gdzie było około 5 stopi) po wymianie wszystko wróciło do normy .
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cześć chłopaki mam pytanie czy ktoś zna firmę http://www.turboshelby.pl/ potrzebuje opinię czy warto zawracać sobie głowę (pacjent to 1,9 tdi 90/ ALH) dzięki z góry . POZDRAWIAM
-
Spoty Kościerzyna
Cześć chłopaki mam pytanie czy ktoś zna firmę http://www.turboshelby.pl/ potrzebuje opinię czy warto zawracać sobie głowę (pacjent to 1,9 tdi 90/ ALH) dzięki z góry .
-
Spoty Kościerzyna
SPOTY - długo nic nie było ale można zawsze się spotkać tylko dograć dzień i godzinę jedno pewne że będzie nas już dwóch
-
Spoty Kościerzyna
NO TRZEBA BYŁO SIĘ ZGADAĆ TYLKO Z NASZEJ MIEŚCINY MAŁO LUDZISKA SIĘ ODZYWA KIEDYŚ BYŁO LEPIEJ
-
Spoty Kościerzyna
Bardzo mało umarły te spoty śmiercią naturalną może warto było by to odświeżyć , ciekawe ilu było by chętnych tu u nas
-
Dorabianie kluczyka
Witam ostatnio pytałem się u siebie to klucznik zacenił mi koszt około 500 zł z wszystkim wiesz u ciebie w gdańsku większa konkurencja więc może być taniej
-
Spoty Kościerzyna
ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZY SZYMON z RODZINĄ żyje tu ktoś u nas w mieście