Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sity

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. sity obserwuje zawartość Młody_drog
  2. moze ktos to juz zrbil z tego forum?
  3. Ja mam u siebie 320km i trochę mało taki właśnie jest plan ? troszeczkę się już dowiedziałem nie jest to takie proste jak się wydaje jest dużo problemów abs klima wiatraki od chłodzenia i jeszcze kilka innych wszystko do pokonania ale dużo rezania
  4. Witam trafiła mi sie okazyjnie b5 z silnikiem 2.7 biturbo i tu moje pytanko czy jest mozliwe zamontowanie tego pieca do b7 2.0 tfsi ?a moze juz ktos cos takiego robił? prosze o wszelkie info na ten temat dzieki i pozdrawiam *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony
  5. U mnie silnik zaczął klekotac i zapaliła się kontrolka od oleju wymieniłem na pompę od 18t i po sprawie
  6. Arku ale masz na myśli cała pompę czy tylko ta zębatke?
  7. Witam Kilka dni temu wywaliło mi błąd oil pressure po dokręcania misy okazało się że utrwała się śruba od zębatki przy walki balansujacym czy ktoś miał podobny problem? Jak ustawia się te wałki z tego co słyszałem jest specjalne narzędzie do tego może ktoś podesłać linka gdzie to kupić Będę wdzięczny za każdą podpowiedź Pozdrawiam Łukasz
  8. Pięknie to wygląda Gregor dopiescil auto jak swoje własne
  9. to jest ta http://www.apikol.com/index.php/apikol-d-snub-mount.html ta z linku jest do RS jak cos to tez sie pisze
  10. sity odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 1.8T
    szkalnka wymieniona i wszystko smiga ze az milo:)az dziurke wytarlo taka byla zjechana
  11. sity odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 1.8T
    link nie dzila,albo u mnie cos sie z...
  12. sity odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 1.8T
    mam takie same objawy co ty w sobote zmieniam szklanke w pompie wysokiego cisniena zobaczymy czy pomoze jak nie to by znaczylo ze to pompa w baku a ta kosztuje 800zl sprawdzales czy sie zapisuja jakies bledy?u mnie zapisal sie blad niskie cisnienie w ukiladzie paliwowym kod003
  13. Witam gratulacje projektu swietnie sie czyta relacje i oglada foty tymbardzej ze moja a4 jedzie do gregora w marcu na takie samo rezanko co ty pozdrawiam
  14. tu sa dosyc tanie ale to chinczyki nie wiem co to warte http://www.aliexpress.com/item/New-VW-A4-B7-FSI-2-0T-STAINLESS-DOWNPIPE-TESTPIPE-CAT-DELETE-06/818668137.html
  15. fajna sztuka czrny gril robi robote super wyglada
  16. podlaczylem sama multifunkcje od inne kiery ori b7 i wszystko dziala a ta od b8 nic ani sterowanie ani podswietlenie kompletnie nic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.