-
sity obserwuje zawartość Młody_drog
-
swap silnika 2.7biturbo do b7 2.0tfsi
moze ktos to juz zrbil z tego forum?
-
swap silnika 2.7biturbo do b7 2.0tfsi
Ja mam u siebie 320km i trochę mało taki właśnie jest plan ? troszeczkę się już dowiedziałem nie jest to takie proste jak się wydaje jest dużo problemów abs klima wiatraki od chłodzenia i jeszcze kilka innych wszystko do pokonania ale dużo rezania
-
swap silnika 2.7biturbo do b7 2.0tfsi
Witam trafiła mi sie okazyjnie b5 z silnikiem 2.7 biturbo i tu moje pytanko czy jest mozliwe zamontowanie tego pieca do b7 2.0 tfsi ?a moze juz ktos cos takiego robił? prosze o wszelkie info na ten temat dzieki i pozdrawiam *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony
-
Usuwanie wałków wyrównoważających / balansujących
U mnie silnik zaczął klekotac i zapaliła się kontrolka od oleju wymieniłem na pompę od 18t i po sprawie
-
jak ustawic walki wyrownowazajace 2.0 tfsi
Arku ale masz na myśli cała pompę czy tylko ta zębatke?
-
jak ustawic walki wyrownowazajace 2.0 tfsi
Witam Kilka dni temu wywaliło mi błąd oil pressure po dokręcania misy okazało się że utrwała się śruba od zębatki przy walki balansujacym czy ktoś miał podobny problem? Jak ustawia się te wałki z tego co słyszałem jest specjalne narzędzie do tego może ktoś podesłać linka gdzie to kupić Będę wdzięczny za każdą podpowiedź Pozdrawiam Łukasz
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Pięknie to wygląda Gregor dopiescil auto jak swoje własne
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
to jest ta http://www.apikol.com/index.php/apikol-d-snub-mount.html ta z linku jest do RS jak cos to tez sie pisze
-
1.8T BFB Pompa paliwa
szkalnka wymieniona i wszystko smiga ze az milo:)az dziurke wytarlo taka byla zjechana
-
1.8T BFB Pompa paliwa
link nie dzila,albo u mnie cos sie z...
-
1.8T BFB Pompa paliwa
mam takie same objawy co ty w sobote zmieniam szklanke w pompie wysokiego cisniena zobaczymy czy pomoze jak nie to by znaczylo ze to pompa w baku a ta kosztuje 800zl sprawdzales czy sie zapisuja jakies bledy?u mnie zapisal sie blad niskie cisnienie w ukiladzie paliwowym kod003
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Witam gratulacje projektu swietnie sie czyta relacje i oglada foty tymbardzej ze moja a4 jedzie do gregora w marcu na takie samo rezanko co ty pozdrawiam
-
Downpipe decat do 2.0 TFSI QUATTRO gdzie kupić ?
tu sa dosyc tanie ale to chinczyki nie wiem co to warte http://www.aliexpress.com/item/New-VW-A4-B7-FSI-2-0T-STAINLESS-DOWNPIPE-TESTPIPE-CAT-DELETE-06/818668137.html
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
fajna sztuka czrny gril robi robote super wyglada
-
zepsuta elektronika w kierownicy mf
podlaczylem sama multifunkcje od inne kiery ori b7 i wszystko dziala a ta od b8 nic ani sterowanie ani podswietlenie kompletnie nic