Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?


Buchcio080

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Dowiedziałem się ze w moim samochodzie nie wykonano darmowej wymiany cewek zapłonowych. Powiedzieli mi w ASO ze wymianie podlegają tylko te cewki z 1 montażu. Wiem ze są one przykrecane. Tylko potrzebuje zdjęcie tych oryginałów ASO ażeby kupić używki i założyć przed zawiezieniem auta do serwisu. U mnie jest tylko jedna przykrecana i jest firmy hitachi. Proszę o pomoc. Silnik 1.8t avj z roku 2001.

Nikt tego nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sa wkladane a wogole jak je rozpoznac ktore podlegaja akcji

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze cewki były koloru czarnego po akcji serwisowej wkładano czerwone. Poszukaj numeru w etce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mialem ori .znaczy nadal je mam .ale mi padly i upchalem beru

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar wymienic cewki w swoim audi a4 b6 1.8t. Czy nadal robią akcję serwisową z darmową wymianą cewek?

Mam oryginalne cewki, ale widzę, że z datą 2007r. (auto 2001).

Miałem zamiar kupić Beru, ale jeśli jest możliwość wymiany za darmo... Pytanie czy muszę jechać do audi czy może być aso VW? W Lesznie mam tylko VW. Najbliższe audi to Poznań lub Lubin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci to da ze kupisz stare? Skoro odznaczyli sobie twój VIN w akcji i juz twoje auto nie podlega kolejny raz wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie sprawdzają daty z cewek. Jak jechałem na akcje założyłem dwie sztuki z byłej Octavii a ta była z 2002r i wymienili mi wszystkie 4.

Niezgodę się również z opinią


Pierwsze cewki były koloru czarnego po akcji serwisowej wkładano czerwone. Poszukaj numeru w etce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reid czyli jak założę każde inne z innymi numerami to na 100 procent wymienia wszystkie? :)

A poda mi ktoś numer części który bez warunkowo wymieniają? ;) taka opcja na 100 procent? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcją serwisową objęte są konkretne numery seryjne. Mi w ASO wymienili tylko 2 cewki (2 i 4), bo 1 i 3 wymieniłem wcześniej z powodu ich awarii na oryginały ale poza ASO kiedy jeszcze nie było tej akcji. Zastanawiacie się jak by tu zakombinować...tylko po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiko79 a jak myślisz? Zadałes pytanie jakbyś się wczoraj urodził

Moje zamienniki idą do szafy. Kupuje kpl oryginałów z właściwym numerem z allegro za 200 zł

Jadę do ASO i mam z 1500 zł zysku w aucie z nowymi cewki... Dalej nie kumasz? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukanie na allegro konkretnego numeru to szukanie igły w stogu siana...z resztą, pewnie nie tylko ty jeden miałeś taki pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...