Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?


Buchcio080

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze cewki były koloru czarnego po akcji serwisowej wkładano czerwone. Poszukaj numeru w etce

lol ale głupota :facepalm:

druga sprawa to taka,że jak się okaże że auto już było w DE na akcji to drugi raz tego nie zrobią :decayed:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/135711-all-18t-akcja-serwisowa-audi-cewki/

http://www.audi.de/de/brand/de/service/service_fuer_ihren/rueckrufaktionen.html

Edytowane przez krzysiekml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest krajowe i akcji nie miało. Sami mnie Zapraszają na akcje ;)

mam zamiar wymienic cewki w swoim audi a4 b6 1.8t. Czy nadal robią akcję serwisową z darmową wymianą cewek?

Mam oryginalne cewki, ale widzę, że z datą 2007r. (auto 2001).

Miałem zamiar kupić Beru, ale jeśli jest możliwość wymiany za darmo... Pytanie czy muszę jechać do audi czy może być aso VW? W Lesznie mam tylko VW. Najbliższe audi to Poznań lub Lubin.

Kupić 4 używane cewki,nawet takie które by podlegały wymianie, zatankować i jechać do Poznania niestety aso VW tego nie zrobi, chyba że ma autoryzację na Audi, + stracony czas, uważam że niema sensu, bo zrobię ci promocyjną cenę na nowe cewki i będziesz szczęśliwym posiadaczem, sprawnych nowych cewek bez straconego czasu i niepewności że wymienią bądź nie.

Jak coś zapraszam dział sprzedam komercyjne, bądź PW

Cewki z tego co wiem muszą być z roku młodszego bądź tego samego co dane auto. Jeśli są 2007 spróbuj ale może to nie przejść

I po wymianie :) autko jeździ na 4 oryginalnych nowych fabrycznie cewkach... Bez żadnych zbędnych pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coto w ogóle za akcja wymiany cewek zapłonowych ? podlegaja temu wszytskie audiczki czy jak to jest ? tylko kupione w pl czy ściągane tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajesz VIN , sprawdzają czy jest objęte akcja, jeśli tak , sprawdzają obecne cewki , czy masz po akcji czy nie , jeśli nie wymieniają gratis.

Nie dotyczy to silników AEB AJL APU itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiko79odwzajemnie się,obyś szybko auto rozbił ;D

60f219d55114ca9974c7904d00ee02aa.jpg pozdrawiam kiko:) wszystkie cztery nowe

Kiko79odwzajemnie się,obyś szybko auto rozbił ;D

60f219d55114ca9974c7904d00ee02aa.jpg pozdrawiam kiko:) wszystkie cztery no

a co ma wymiana cewki do rozbicia auta...gadasz jak typowy wyborca PiS-u...dno, dno i jeszcze raz dno

a życząc komuś wypadku potwierdzasz fakt, że jednak masz nierówno pod sufitem

zresztą...jak mówi przysłowie...kradzione nie tuczy. Więc twoje przekombinowane cewki można pod to podciągnąć.

poza tym serwis w pewnym sensie dopatrzył się "grzebania" przy cewkach skoro odnotował wyrwane zabezpieczenia. Tak kombinowałeś że aż urwałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One były urwane od kad kupiłem auto. A napisali te treść abym nie oskarżył ich ze oni uszkodzili.

Ogólnie za niewyparzony język byś dawno dostał po nosie. Bo nie lubię takich typów jak ty... Nara kiko i powodzenia na drodze... Mój pomysł się udał i tyle wara ci od tego. Żegnam, nie mamy nic do konwersacji, bo jesteś zwykłym konfidentem.

Dostałem co było moje :) i niczego się nie doszukiwali

Temat uważam za zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jestem konfidentem, ale za to ty nie jesteś do końca tak uczciwy za jakiego się podajesz. Gdybyś był na Titanicu też byś wyrywał kamizelki ratunkowe...bo co wyrwiesz to twoje. Ja nie jestem zupą pomidorową żebyś mnie lubił lub nie. Zresztą nie byłem jedyną osobą która w tym wątku skrytykowała twój pomysł zwracając uwagę na nieuczciwość. Więc przyjmij to do wiadomości, bo przez takie podejście do życia jak twoje (zakombinować i dać jeszcze komuś w nos) to ten kraj wygląda tak jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez zawistnosc niektorych.tez jest w polsce jak jest .. Wiec ciesze sie zr autorowi sie udalo i wymienil.ciekawe czy wszyscy jestescie tacy uczciwi za jakich sie prezentujecie .ja w to watpie .mi osobiscie by sie nie chcialo tak bawic .

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak powyzej zgadzam sie chcial chlopak to zakombinowal, niektorym by sie nie chcialo, oj biedny ten serwis audi tyle stracil, jak tak dalej bedzie to tylko patrzec jak na onecie napisza ze audi bankrutuje przez polakow masowo oszukujacych na akcja serwisowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre tylko nie rujnujcie wiecej OOOO bo padna :lol:

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje.... Ich nie interesuje co to za cewki tylko numer cewki i VIN. Jeśli win nie miał wykonanej jeszcze akcji czyli ta akcja mojemu samochodowi należy :) pozdrawiam i zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czyli ta akcja mojemu samochodowi należy

Nie. Nie będę Ci tego tłumaczył bo nie zrozumiesz tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Ja w przeciwieństwie do innych nie pozwolę się wydymac :) moje auto nie przeszło akcji i ja wykonałem. Serwis i tak by ją musiał wykonać w chwili zgłoszenia jej. I by i tak wymienili wszystkie 4. A czy to wtedy czy za 10 lat nic więcej jak 10 lat wcześniej nie tracą. Koniec gadki. Ciekawy który z was jest w rzeczywistości taki szlachetny. Każdy kombinuje żeby mieć z danej rzeczy jakiś zysk. A teraz według mnie zazdrościć tego co mi się udało. Juz się więcej nie udzielam w tym poście. I zachęcam do korzystania z tego co wam się należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ty masz bardzo niskie poczucie własnej wartości...nikt nie zazdrości tobie tego że udało ci się wcisnąć kit o czymś co nie jest twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moje auto nie przeszło akcji i ja wykonałem.

Nie rozumiesz tego, ze Twój samochód nie powinien się tam znaleźć bo miałeś odpowiednie cewki? Tylko dzięki Twojemu krętactwu wymienili Ci je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wymienione przez serwis :) równie dobrze mogłem dostać oryginalne od 1 właściciela samochodu i jechać na serwis :) porostu robicie z igły widły na chcecie pokazać innym jacy to nie jesteście honorowi :) a ciekawe w jakim fachu pracujecie i czy nie oszukujecie kogoś dla własnych zysków. Tylko tutaj robicie popisowke ;-) pozdrawiam i powodzenia ze swoimi racjami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...