Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?


Buchcio080

Rekomendowane odpowiedzi

REID juz zamówiłem 4 szt z końcówka G ;) jeśli wymienia mi je wszystkie na nowe to poproszę twój adres na priv i jadę do ciebie z litrem wódki ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie sobie zadaj z jaką literka na cewkach wyjachało twoje auto z fabryki ,, koszt nowych cewek beru bosch to 500zł za 4 szt, zmien auto jak cie nie stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie sobie zadaj z jaką literka na cewkach wyjachało twoje auto z fabryki ,, koszt nowych cewek beru bosch to 500zł za 4 szt, zmien auto jak cie nie stac

w pełni popieram...szukać w sieci gratów z nadzieją na zarobek i jeszcze kłamać przy tym...dziadostwo nie warte zachodu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadostwo to sie dawac kroic od strony aso za grubo przeplacone czesci .i defekty ze strony producentow za ktore nie chca odpowiadac.ja goscia popieram jak cos moze od nich wyrwac .i oby mu sie udalo

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrwać to sobie można zęba albo włosy...masz zastrzeżenia do Audi, sprzedaj i kup Meduzę - polska myśl techniczna, na pewno bezawaryjna i bez "ukrytych" akcji serwisowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak mow mi tak dalej .takie dziecinne tlumaczenie

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez szakal222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co którzy mnie nie popierają widać lubią być mocno dymani przez wszystkich w około. Jeśli coś mi się należy to należy o to walczyć a nie siedzieć i bąki puszczać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co którzy mnie nie popierają widać lubią być mocno dymani przez wszystkich w około. Jeśli coś mi się należy to należy o to walczyć a nie siedzieć i bąki puszczać. :)

po pierwsze to właśnie Ty chcesz w perfidny i krętaczy sposób wydymać ASO. Po drugie piszesz "Jeśli coś mi się należy..."; pytam co się Tobie należy? Kasa z ASO za kręcone cewki zebrane z allegro? Kolego, spuść trochę z tego roszczeniowego tonu i naucz się uczciwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mieli to wymienić :) wiec nic im się nie pogorszy :D odbiorę co moje :)

Jakie Twoje? Jeśli masz samochód z dobrymi cewkami to nie Twoje. To coś co chcesz zrobić to się nazywa wyłudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadne wyłudzenie. Czyli każda akcja serwisowa to według ciebie wyłudzenia. Bo przecież wszyscy maja sprawne. Tak?

Jadę na akcje serwisowa zgłoszona przez ASO. Z cewkami jakie obejmuje dana wymianę. Czyli z ich strony to zwykle wykonanie zaległej akcji. Nie wymuszam na nich wymiany czegoś czego nie powinni :)

Nie znasz nawet terminu wyłudzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar wymienic cewki w swoim audi a4 b6 1.8t. Czy nadal robią akcję serwisową z darmową wymianą cewek?

Mam oryginalne cewki, ale widzę, że z datą 2007r. (auto 2001).

Miałem zamiar kupić Beru, ale jeśli jest możliwość wymiany za darmo... Pytanie czy muszę jechać do audi czy może być aso VW? W Lesznie mam tylko VW. Najbliższe audi to Poznań lub Lubin.

Kupić 4 używane cewki,nawet takie które by podlegały wymianie, zatankować i jechać do Poznania niestety aso VW tego nie zrobi, chyba że ma autoryzację na Audi, + stracony czas, uważam że niema sensu, bo zrobię ci promocyjną cenę na nowe cewki i będziesz szczęśliwym posiadaczem, sprawnych nowych cewek bez straconego czasu i niepewności że wymienią bądź nie.

Jak coś zapraszam dział sprzedam komercyjne, bądź PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...