Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dynamiquedci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dynamiquedci

  1. Trzeba rozklejać. Cała soczewka do zmiany
  2. Seria bix. Mce nie pamietam
  3. W B7 wali bledem i nawet rezystory nie pomagaja. Za to w b8 swieci bez problemu bez błędów ?
  4. W/g mnie temat nierealny. Ale co do swiatla to polecam biled koito 3a.
  5. ????? widac ze kolega ma ewidentny problem ze sobą. Zapraszam do mnie to sobie zrobisz nowe zdjęcia jak one są Twoje to bedziesz miał na pamiatke. Pozdrawiam ?
  6. Gdzie jest napisane ze to Twoje zdjęcia?
  7. Niektórzy myślą ze jest folia na lampie. Ale całe wnetrze jest malowane na czarno. Teraz walczę z dynamicznymi kierunkami w przodzie 271DCAD2-FC9E-42FF-9D92-15B54C62DB6B.MOV
  8. Ja jestem po wymianie. Polecam w 100%
  9. Czesc. Jestem po wymianie soczewek bixenon na biled 3a plus malowanie środków. Jakieś oceny?
  10. Ja mam semi i szczerze stresu nie ma ? z 063AF656-E67E-4C1E-B1C0-68E7D43D671F.MOV
  11. Paweł ile chcesz za te kierunki?
  12. Poratuje ktoś schematem z linku który wygasł?? http://zibiokaj.w.interii.pl/ABSEDS.jpg. Pilnie potrzebuje sprawdzc czy musze przekladac piny w kostce czy nie. auto z 2004 roku
  13. Auto hamowane na s7 na równiutkich prostej drodze. Sam jestem zdziwiony z takiego wyniku bo liczyłem na 300/630
  14. Co masz na myśli? Tuner mógł coś zle zrobic pomiar?
  15. Panowie śmiało się mogę pochwalić. Auto 100% seria. Sam program. 3.0 TDI CCWA manual oryginalne 100tys przebiegu Seria miała już dobrego bonusa Auto hamowane na 4 biegu w 3 osoby. EGT poniżej 840st ?????
  16. Mozesz obijać kevlarem. Tarcze są raczej takie same Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
  17. Odwrotnie załozony wał. Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
  18. Dzwon 606 666 662 Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
  19. K04 nie bylo w b6. Jesli ktos wymienial to moze wsadził hybryde albo k03s z bexa Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
  20. Daron7 z Poniatowej. Bedziesz zadowolony Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
  21. Ja bym nie zakladal wtryskow od bexa. Poszukaj od saaba 380cc z koncowka 023. I wtryski zaloz przed strojeniem. To 10 minut roboty. Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
  22. Ja kupiłem nową skrzynie. Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
  23. Jaki silnik. To samo mialem w bexie. Synchronizator Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
  24. dynamiquedci odpowiedział(a) na malibu temat w Audi A4 B6/B7
    Daron7 z forum. Chcesz nr wal na priv Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.