-
Pompa paliwa?
Dzięki wielkie pozdrawiam
-
Pompa paliwa?
Witam mam pytanie gzie jest pompa paliwa pod tylną kanapą czy w bagażniku? Bo mam problem z demontażem kanapy:kwasny:
-
Wspomaganie WIBRACJA??????
Witam. Zauważyłem wczoraj ze przy obrotach silnika 2200obr/min nie mniej nie więcej w pewnym momencie przy skręcie w lewo mam dziwne odgłosy jakby wibracja w okolicy (maglownicy tak mi się wydaje) lecz kierownicą nie trzęsie i kręci się płynnie, nie ma żadnych przecieków, płyn stan ok a najciekawsze podczas jazy na prostej to samo przy 2200obr/min i lekkimi ruchami w lewo jest to samo?????????
-
DZIWNE STUKANIE w okolicy sprzęgła?????
Ale przy odpaleniu auta przegub by stukał?
-
DZIWNE STUKANIE w okolicy sprzęgła?????
Witam. Mam dziwny problem przy odpaleniu auta mam dziwne stuknięcie lecz nie zawsze w okolicy sprzęgła tak się sam domyślam także nieraz przy zmianie biegów lecz żadko się to pojawia. Myślałem na początku że może to tłumki stuka o budę auta podczas rozruchu lub coś się odkręciło ale byłem u mechanika i wszystko jest ok a na złość podczas odpalania nic nie stukało myślałem ze jest ok ale problem się odnawia myślę ze to dwumasa? Lecz dziwi mnie to bo skrzynia biegów pracuje perfekcyjnie, sprzęgło się nie ślizga, podczas ruszania jest ok zdarza się jak stoję długo w korku to przy ruszaniu muszę dodać więcej gazu bo troszkę szarpie. Przebieg w auce 290 000 km czekam na wasze opinie?
- Blow off?
- Blow off?
- Blow off?
-
Różnica oleju marki motul?
Czym się różni motul 5w40 x-cess od motul 5w40 x-clean? ja zalałem x-cessa a inni leją x-cleana
-
Po wymianie oleju głośniej?
silnik po wymianie rozrządu ok równiutko pracuje pali na dotyk jeździ świetnie tak jak na początku. słyszałem odwrotnie z tym olejem ze mógł wcześniej być 0w40 i po zmianie na 5w40 trochę głośniej chodzi a motula kupiłem dobrego nie nie jakąś podróbę ale x-cess a nie jaki inni piszą x-clean ma to jakieś znaczenie?
-
Po wymianie oleju głośniej?
Mam a4 b6 1.8t 163km silnik BFB 206000km silnik pracował bardzo cicho wymieniłem rozrząd i olej na motul 5w40 x-cess bo nie wiem jaki olej był wcześniej po tej wymianie oleju silnik pracuje głośniej? czy to zły olej?
-
Odgłosy pod deską rozdzielczą?
Ok dzięki wielkie kolego to moje pierwsze audi i dopiero poznaję to markę zawsze miałem bmw i o nich wiem dużo ale audi tez poznam:wink:
-
Odgłosy pod deską rozdzielczą?
czyli jak odkręcę schowek to znajdę? będę wiedział który? a jaki to koszt?
-
Odgłosy pod deską rozdzielczą?
witam mam b6 avant 1.8t 2003r wszystko ok ale mam dziwne odgłosy pod deską rozdzielczą w okolicy kratek jakby coś się zamykało i otwierało (chrobotanie) podczas jazdy i na włączonym zapłonie nawet przy wyłączonym klimatroniku? ktoś pomoże? z góry dziękuje?
-
Odgłosy pod deską rozdzielczą?
witam mam b6 avant 1.8t 2003r wszystko ok ale mam dziwne odgłosy pod deską rozdzielczą w okolicy kratek jakby coś się zamykało i otwierało (chrobotanie) podczas jazdy i na włączonym zapłonie nawet przy wyłączonym klimatroniku? ktoś pomoże? z góry dziękuje?
dabek2420
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta