Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przycisk bokady dzwi/centralnego nie działa


grequ22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z przyciskiem centralnego w tapicerce obok klamki (jego numer to 8E1962107). Wszystko inne w drzwiach działa, a to dziadostwo nie :) Ani zamykanie, ani otwieranie.

Zanim kupię przycisk (co notabene nie jest zbyt tanie) chciałbym wyeliminować jego nieprzydatność, czyli sprawdzić czy coś innego jest tego przyczyną.

Proszę o wskazówki co mam sprawdzić: sam przycisk - skąd mam wiedzieć, że jest sprawny; elektrykę w drzwiach - które kabelki sprawdzić miernikiem aby mieć pewność czy dochodzi prąd, poza tymi które są przy kostce.

Nie mam pojęcia czy Vagiem można coś odczytać na ten temat, ale po przeskanowaniu nie zwraca on żadnych błędów.

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. moze na poczatek sprawdz pod gumowa oslona miedzy drzwiami a karoseria przewody w tej gumowej oslonie, najczesciej pekaja tam kable i pozniej sa rozne problemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Odchyliłem gumę i nie zuważyłem żadnych pęknięć ani powyginanych kabli czy to w stronę drzwi jak i idące w słupek.

Jakieś podpowiedzi jak sprawdzić przycisk oraz jaki sygnał powinien być na kablach dochodzących ?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się .wie ktoś może jak wymienić ten przełącznik??kupiłem właśnie i nie wiem jak się zabrać za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontować boczek drzwi. Dostęp jest tylko od tyłu do tego przełącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, boczek to moment zdjąć. Całość na spokojnie to może kwadrans roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekg,dalem rade w 10min,z browarem i bez połamanych zaczepów(a bylem rano w aso i kopiłem 3szt)

proste jak dupcynie.pozdro.nara

ps-sorki grequ22 za zaśmiecenie wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...