Treść opublikowana przez izol84
-
Klapa tył nie otwiera się. Co wymienić?
- ,
- ,
- ,
- Brak temp plynu chlodzacego
Grzaly wlasnie bardzo dlugo. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- Brak temp plynu chlodzacego
Ciekawy przypadek.nie wiem jak ale dopięta byla wtyczka z czujnika temperatury cieczy. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- Brak temp plynu chlodzacego
Witam Panowie.co moze przyczyna gdy wali cieplym powietrzem z nawiewow a zegar temperatury w ogóle sie nie podnosi??dodam jeszcze ze plyn w zbiorniczku temp jest zimny a wentylator na wlaczonym silniku chodzi. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- 300000km
Norbi TDI tak tylko zapytalem bo akurat dzisiaj mi te 300 wpadlo Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka A tak na marginesie to na popularnych serwisach aucyjnych dużo b6 nie przekracza 200tys i to z De.taka ciekawostka. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- 300000km
Oby dożyła miliona- 300000km
Daro myslisz o kierownicy??kiedys byla lepsza Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- 300000km
To dużo jak na auto z 2001 roku,1,9tdi awx??w moich rękach od trzech lat kupiony z przebiegiem 241000km. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- Stuknięcie przy hamowaniu
Mialem to samo pionti.a ze skonczyly mi sie tarcze to wymienilem przód i cisza- problem z servem
Nie ma dużo roboty ale uważaj na czujnik stopu żeby go nie uszkodzic- problem z servem
Mialem to samo.pomogła wymiana serwa na nowe- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Witam.czy podejda mi te tarcze i klocki??z tego co mierzylem to mam 280mm. ATE TARCZE KLOCKI PRZÓD AUDI A4 B6 B7 280mm ATE- Późne działanie turbo
Gume zamowilem.jeszcze wezyki i wymiana.zobaczymy co to da Problem rozwiazany-powód to luźny króciec na pompie jak to napisał MariuszKK oraz nik23.Dzięki bardzo.- Późne działanie turbo
Dzięki Mariuszkk.poczytam.fajny temat.na pewno sie przyda- Późne działanie turbo
Witam.przyszlo mi ostatnio wymienic serwo więc kupiłem nowe.po wymianie zauważyłem że turbo odpala dopiero przy 2600/2700 obrotów a wcześniej bylo to kolo 2000.co za tym idzie hamulec twardnieje po trzecim/czwartym naciśnięciu. Cos może siedziec w podcisnieniu??- Blokada hamulców tyl po awaryjnym hamowaniu
Veron nic to nie dało.nadal hamulce sie blokuja.rozebrane,poczyszczone,nowy płyn.jutro powinna wpasc nowa pompa hamulcowa to zobaczymy.jak nie pompa serwo. Zamowione serwo i pompa.dam zac jak bedzie ok Kupilem używane serwo i okazało sie niesprawne.pojechalem kupic nowe i jest dobrze.- Blokada hamulców tyl po awaryjnym hamowaniu
Zapomnialem dodac ze ostatnio zaciagnolem chyba zbyt mocno reczny i hamulce tez nie chcialy poscic.podjade do mojego mechanika i niech posprawdza to co napisales Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- Blokada hamulców tyl po awaryjnym hamowaniu
Witam.taka sytuacja jak w tytule mnie dziś spotkała.zablokowalo tylne kola i ani rusz.zostalem stac przed przejsciem dla pieszych.jak sie po chwili okazalo po hamowaniu nie odbił pedal hamulców i mosialem go pociągnąć recznie-wtedy puściły. Dodam jeszcze ze tarcze i klocki są nowe. Ktoś jakieś teorie. Z góry dziękuję. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- Zapala się kontrolka przy skręcie w prawo...
płynu dolej.miałem to samo- 1.9 tdi awx
Dzięki stary ale jak to wklepolem w google to trochę kapa. -jacek70 dzieki za pomoc ale z tego co znalazlem w pomocy ''prawie jak etka '' to tajle nr 8E0145745B (AWX,AVF) lub 8E0145737E (AWX,AVF,BKE) dzieki za pomoc- 1.9 tdi awx
No muszę to jutro kupić/zamówić bo jest dziurawa a kompletnie nie wiem jak to się nazywa Wysłane z mojego MediaPad M1 8.0 przy użyciu Tapatalka- 1.9 tdi awx
panowie znacie może numer tej rury zaznaczonej na foto lub tez nazwę pod jaka mogę tego szukać na allegro?? z góry DZIĘKUJE