Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

izol84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez izol84

  1. ,

    izol84 odpowiedział(a) na izol84 temat w 1.9TDI
    Dziękuję za pomoc.Jestem na robocie więc narazie auto stoi.bedzie chwila to dam na wymiane uszczelniaczy i sie zobaczy Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  2. ,

    izol84 odpowiedział(a) na izol84 temat w 1.9TDI
    Uszczelnienia??dzieje sie to tylko gdy auto stoi przodem pod wzniesienie Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  3. ,

    izol84 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  4. izol84 odpowiedział(a) na izol84 temat w 1.9TDI
    Grzaly wlasnie bardzo dlugo. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. izol84 odpowiedział(a) na izol84 temat w 1.9TDI
    Ciekawy przypadek.nie wiem jak ale dopięta byla wtyczka z czujnika temperatury cieczy. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  6. izol84 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Panowie.co moze przyczyna gdy wali cieplym powietrzem z nawiewow a zegar temperatury w ogóle sie nie podnosi??dodam jeszcze ze plyn w zbiorniczku temp jest zimny a wentylator na wlaczonym silniku chodzi. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. izol84 odpowiedział(a) na izol84 temat w Lifestyle i Hydepark
    Norbi TDI tak tylko zapytalem bo akurat dzisiaj mi te 300 wpadlo Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka A tak na marginesie to na popularnych serwisach aucyjnych dużo b6 nie przekracza 200tys i to z De.taka ciekawostka. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. izol84 odpowiedział(a) na izol84 temat w Lifestyle i Hydepark
    Oby dożyła miliona
  9. izol84 odpowiedział(a) na izol84 temat w Lifestyle i Hydepark
    Daro myslisz o kierownicy??kiedys byla lepsza Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  10. izol84 opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    To dużo jak na auto z 2001 roku,1,9tdi awx??w moich rękach od trzech lat kupiony z przebiegiem 241000km. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. Mialem to samo pionti.a ze skonczyly mi sie tarcze to wymienilem przód i cisza
  12. izol84 odpowiedział(a) na irek1989 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie ma dużo roboty ale uważaj na czujnik stopu żeby go nie uszkodzic
  13. izol84 odpowiedział(a) na irek1989 temat w Audi A4 B6/B7
    Mialem to samo.pomogła wymiana serwa na nowe
  14. Witam.czy podejda mi te tarcze i klocki??z tego co mierzylem to mam 280mm. ATE TARCZE KLOCKI PRZÓD AUDI A4 B6 B7 280mm ATE
  15. izol84 odpowiedział(a) na izol84 temat w 1.9TDI
    Gume zamowilem.jeszcze wezyki i wymiana.zobaczymy co to da Problem rozwiazany-powód to luźny króciec na pompie jak to napisał MariuszKK oraz nik23.Dzięki bardzo.
  16. izol84 odpowiedział(a) na izol84 temat w 1.9TDI
    Dzięki Mariuszkk.poczytam.fajny temat.na pewno sie przyda
  17. izol84 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam.przyszlo mi ostatnio wymienic serwo więc kupiłem nowe.po wymianie zauważyłem że turbo odpala dopiero przy 2600/2700 obrotów a wcześniej bylo to kolo 2000.co za tym idzie hamulec twardnieje po trzecim/czwartym naciśnięciu. Cos może siedziec w podcisnieniu??
  18. Veron nic to nie dało.nadal hamulce sie blokuja.rozebrane,poczyszczone,nowy płyn.jutro powinna wpasc nowa pompa hamulcowa to zobaczymy.jak nie pompa serwo. Zamowione serwo i pompa.dam zac jak bedzie ok Kupilem używane serwo i okazało sie niesprawne.pojechalem kupic nowe i jest dobrze.
  19. Zapomnialem dodac ze ostatnio zaciagnolem chyba zbyt mocno reczny i hamulce tez nie chcialy poscic.podjade do mojego mechanika i niech posprawdza to co napisales Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  20. Witam.taka sytuacja jak w tytule mnie dziś spotkała.zablokowalo tylne kola i ani rusz.zostalem stac przed przejsciem dla pieszych.jak sie po chwili okazalo po hamowaniu nie odbił pedal hamulców i mosialem go pociągnąć recznie-wtedy puściły. Dodam jeszcze ze tarcze i klocki są nowe. Ktoś jakieś teorie. Z góry dziękuję. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  21. płynu dolej.miałem to samo
  22. izol84 odpowiedział(a) na izol84 temat w Audi A4 B6
    Dzięki stary ale jak to wklepolem w google to trochę kapa. -jacek70 dzieki za pomoc ale z tego co znalazlem w pomocy ''prawie jak etka '' to tajle nr 8E0145745B (AWX,AVF) lub 8E0145737E (AWX,AVF,BKE) dzieki za pomoc
  23. izol84 odpowiedział(a) na izol84 temat w Audi A4 B6
    No muszę to jutro kupić/zamówić bo jest dziurawa a kompletnie nie wiem jak to się nazywa Wysłane z mojego MediaPad M1 8.0 przy użyciu Tapatalka
  24. izol84 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    panowie znacie może numer tej rury zaznaczonej na foto lub tez nazwę pod jaka mogę tego szukać na allegro?? z góry DZIĘKUJE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.