biale=czarne fotele s line potrzebuje zdjec,opinii

michal1.8tq

Witam panowie potrzbuje zdjec b6 b7 z bialymi fotelemi s line (skora+speed)takie zamierzam kupic i musze zobaczyc jak to wyglada:)

Witam.

Kolego jeśli nie jest za późno to ja mam do sprzedania kpl. wyposażenia wewnetrznego fotele, boczki, wszystko w 100% sprawne w bdb stanie tylko przełożyć i jazda. Fotki mogę wysłąć na emaila. Pozdrawiam.

opinie tez mile widziane czarne czy biale? :decayed:

też się zastanawiam nad takimi, znalazłem u siemiana zdjęcia wnętrza B7 z białymi, tu masz link http://a4-klub.pl/index.php?/topic/25004-b7-blb-siemianowe-audi-black-mat-project-nowy-silnik-;-p/

Witam.

W jakiej cenie komplet foteli i boczków ?

opinie tez mile widziane czarne czy biale? :decayed:

Tak, tylko siemian miał białe ale RECARO, te o które pytałeś to wersja s-line! :)

Witam.

hej. jeżeli to możliwe i aktualnie masz jeszcze na sprzedaż poślij mi fotki na [email protected]. pozdro Irek

Eee to sa sporty z b6, a kolega prosil chyba o fotki foteli "sline" B7

Eee to sa sporty z b6, a kolega prosil chyba o fotki foteli "sline" B7

Przecież to sline z materiałem speed silver. .

Cosik mi nie pasuje konstrukcja gornej czesci foteli przednich, tu jest zwezona jak w fotelach z B6 natomiast w sline z B7 tych np z napisem sline gorna czesc fotela jest szersza i barki łopatki maja o niebo lepiej podczas daaalekicj podrozy.

Daniel to co wkleiłem to też są fotele s-line ,jak będą miały inną górę to wiele wyglądu nie zmieni, mi osobiście bardziej podobają się właśnie tak zwane sporty