Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Capulet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nie ma naklejki Nie ma naklejki Odkręciłem kierownicę żeby sprawdzić czy nie ma naklejki jeszcze pod spodem, ale nie ma. Da radę to jakoś inaczej ustalić ? A poducha która do B7 podchodzi ?? Czy może nie ma znaczenia ?
  2. Grześku zrobiłem taką fotkę, zerknij czy coś z tego odczytasz
  3. 8U0124B to będzie ten numer ??
  4. To jest kierownica z Q7 po lifcie i jest to najlepsza kiera jaką miałem ! Jest mega wygodna a skóra po prostu rewelacyjna. Na allegro dostałem za 300 PLN. Grześku a pomógł byś mi jeszcze dobrać poduszkę do tej kierownicy ??
  5. Grześku a czy taka kiera podejdzie do B7 ??
  6. Odpowiedni moduł PDC to znaczy jaki ? Z A3 przerobiony przez kobre Jeden dla mnie do kogo się konkretnie zgłosić ? Jeśli jest wogóle taka możliwość.
  7. Odpowiedni moduł PDC to znaczy jaki ?
  8. Nie otwiera się część zdjęć :/ w zasadzie to tylko 3 działają. P.s Masz może link do tematu odnośnie montażu szun bagażnika z A6 C6 ?? Szukam, szukam i go nie widzę :/
  9. Tak chodzi dokładnie o tę aukcję u góry jest napisane: Stan: Używany Producent części: Audi (oryginalne OEM) Strona zabudowy: Lewe + Prawe, Gdyby miała być to cena za 1 szt to śmiech na sali
  10. Te z allegro za 250 zł to cena za KOMPLET lewy + prawy i są już śrubki z dystanse więc nie trzeba nic kombinować tylko kupujesz i zakładasz. Cena nie jest zła bo jeden ori kosztuje lekko ponad 200 zł. edit: Teraz doczytałem poniżej w aukcji że jest napisane cena za tukę ale w opisie na samej górze jest LEWY+PRAWY ...
  11. tutaj jakieś cuś http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-okleina-czarna-50-x-152-cm-i5365699555.html a tutaj 3M, nie ma zdjęcia w tej aukcji, ale widziałem, ale nie mogę znaleźć teraz, aukcję, gdzie była pokazana ta folia http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-g12-3m-dach-maska-szer-152-i5045967399.html Folie z aukcji które podałeś to zwykłe czarne z połyskiem nie da się chyba tym uzyskać takiej "głębi" i połysku jak przy ori dekorach Piano Black
  12. Piano Black mam ori a nie oklejone ciężko będzie uzyskać efekt "Piano Black" folią ja takiej foli jeszcze nie widziałem Po oklejeniu zawsze możesz ściągnąć folię i mieć ori listwy tak jak miałeś co do benzyny to chodzi o wyczyszczenie elementów klejonych dokładnie benzyną ekstrakcyjną która odtłuszcza powierzchnię
  13. Mała aktualizacja: Zderzak i grill S-Line Ramka grilla w czarny mat (folia 3M) Lotka S-Line Bixy częściowo w środku na czarno Felgi ori 17" z nowymi oponkami Toyo (do końca sezonu a później coś większego) Listwy drzwi S-Line są u lakiernika we wtorek odbiór.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.