Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów. Od zakupu autka minęły już 2 miesiące więc czas najwyższy pochwalić się na forum :)

Auto kupione okazyjnie od znajomych a wcześniej był VW Passat B5 FL.

Wyposażenie:

Bi-xenon + spryskiwacze lamp
Światła do jazdy dziennej
Lampy przeciwmgłowe
Funkcja oświetlania drogi do domu "coming home"
Czujnik zmierzchu
Czujnik deszczu
Tempomat
Parktronik przód + tył
8 poduszek pow./ kurtyny
Nawigacja
GPS
Bluetooth
Fabryczny zestaw głośnomówiący
Webasto
Podgrzewane fotele
Climatronic dwustrefowy
Pakiet chrom
Wykończenie wnętrza w aluminium
Pakiet oświetlenie (pełne oświetlenie wnętrza, miejsce na nogi i w drzwiach)
ASR
ABS
Ektryczne szyby
Elektryczne lusterka
Podgrzewane lusterka
Ściemniające się lusterko wsteczne
Multifunkcyjna skórzana kierownica
Aluminiowe felgi
Pewnie są jeszcze jakieś pierdoły które będę uzupełniał na bieżąco w temacie.
Co do modów to jest kilka pomysłów, na pierwszy ogień poszły hamulce :)
Mody:
Hamulce przód 320 mm - 11.09.2014 r. (Podziekowania dla kolegi "czaki22" za komplecik).
Komplet Tarcz wraz z klockami FERODO - tu kolega "Wandej" się przysłużył.
RNSe - Zakupione na alledrogo - Leży i czeka na montaż Tylko obawiam się kodowania :(
...
Kilka fotek z zewnątrz:
5y52dv.jpgzybz37.jpgcjm9k.jpg2pruve0.jpg2saic7b.jpg
Fotki środka:
Wkrótce...
Zmiana przednich Hamulcy:
2888ia1.jpg125q7pl.jpg

Edytowane przez Capulet

Opublikowano

a jakiego masz teraz gps-a? fotki wnęrza by się przydały :)ale ogólnie fajna sztuka :) i piękny kolorek :git:

Edytowane przez instruktor83

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

a jakiego masz teraz gps-a? fotki wnęrza by się przydały :)ale ogólnie fajna sztuka :) i piękny kolorek :git:

GPS był taki który wyświetla się tylko na fisie w zegarach więc lipa.

Puki co zamontowany został ori zestaw BOSE plus nowe blendy :decayed: poprawa jakości dźwięku kolosalna :banan:

dv0ao.jpg

Opublikowano

Jakieś Plany? Może troszkę niżej?

Opublikowano
  • Autor

Jakieś Plany? Może troszkę niżej?

No plany są :) wpadło już kilka gratów tylko nie pozakładane jeszcze wszystko:

- Fotele s-line, pół-skóry z materiałem speed, grzane z elek. regulacja lędźwi.

- Podsufitka czarna plus wszystkie plastiki i lampki s-line.

- Kierownica 3-ramienna z B8 s-line z przyciskami chrom.

- Przyciski ESP PDC i zaślepki wraz z uchwytem na napoje chrom, szukam jeszcze AirBag Off zmoże ktoś ma ? :)

- Gałka zmiany biegów s-line z A3 nowa z ASO

- Tylne boczki z roletami, niestety jeszcze korbotronik ale takie się trafiły więc kupiłem :(

Co do zawieszenia to szaleć nie będę ale na pewno -30 będzie ;)

Szukam teraz jakieś felgi ładnej 17" bo mam nowe oponki to szkoda by było żeby się marnowały.

Myślałem o czymś takim:

163147175_1_644x461_audi-orginalne-felgi

Tylko jest tu ET28 i nie wiem jak to do końca będzie wyglądało i czy ten rant optycznie nie pomniejsza felgi ?

Edytowane przez Capulet

Opublikowano

Te ET 28 może przycierać zależy jeszcze jakiej szerokości są .

Opublikowano

To są felgi od audi B8?

Jeśli tak to tam jest większy otwór centrujacy i trzeba będzie zastosować pierścienie

Opublikowano
  • Autor

Te ET 28 może przycierać zależy jeszcze jakiej szerokości są .

Szerokość 7,5 więc chyba wejdą na styk.

To są felgi od audi B8?

Jeśli tak to tam jest większy otwór centrujacy i trzeba będzie zastosować pierścienie

W zasadzie to są chyba felgi od A5 a że pierścienie potrzebne to wiem bo tu jest 66,6 mm.

Edytowane przez Capulet

Opublikowano

Te ET 28 może przycierać zależy jeszcze jakiej szerokości są .

Szerokość 7,5 więc chyba wejdą na styk.

To są felgi od audi B8?

Jeśli tak to tam jest większy otwór centrujacy i trzeba będzie zastosować pierścienie

W zasadzie to są chyba felgi od A5 a że pierścienie potrzebne to wiem bo tu jest 66,6 mm.

Witaj,

Tak to są felgi z A5, do B7 powinny wejść na styk, zależy jaką gumę wsadzisz.

Mi osobiście ten wzór się nie podoba, są ciekawsze ori 17"

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Tymczasem przyjechały nowe graty:

Schowki pod siedzenia wersja wysuwana:

ok5mwhse4j8a_t.jpg

Oraz Grill s-line :banan: delikatnie uszkodzony chrom na dole :kwasny: ale za 100 zł to się nie ma co szczypać :D

z776xo6438ao_t.jpg

Opublikowano

Ale tego grila nie włozysz to obecnego zderzaka, kompletujesz cały zderzak s line? Ja też jestem na ty etapie

Opublikowano
  • Autor

Ale tego grila nie włozysz to obecnego zderzaka, kompletujesz cały zderzak s line? Ja też jestem na ty etapie

Tak wiem że teraz nie założę po prostu trafił się w dobrej cenie to kupiłem :)

Opublikowano

Witam, a tego grilla to gdzie kolega upolował ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, a tego grilla to gdzie kolega upolował ?

Alledrogo czasami okazuje się dosyć tanie ;)

Pany jaki numer ma ramka pod tablicę rejestracyjną do zderzaka slinie z PDC ? Chciał bym taką samą jak mam teraz tylko sline :)

Pogoda dopisała to zabrałem się za czarny środek :banan::banan:

pk1gffjqbzrw_t.jpg

Wszystko już założone, wygląda obłędnie :kox: brakuje mi tylko 2 uchwytów od osłon przeciwsłonecznych oraz czarnego lusterka :angry:

Edytowane przez Capulet

Opublikowano

piekna sztuke bedziesz mial. a Bose sam montowales czy komus zleciles?

Opublikowano
  • Autor

piekna sztuke bedziesz mial. a Bose sam montowales czy komus zleciles?

Nadworny Łódzki mechanior DeeJay_Kill wszystko ładnie mi wyrezał :banan:

Dzisiaj doszła dokładka zderzaka s-line pod dwie rurki więc pozostało poszukać wydechu i kolejne rezanko :kox:

Opublikowano

jaki koszt tarcz i klockow??

co to takie zolte na tarczach?? jakis smar??

Opublikowano

Kolego jak nie masz co zrobic ze swoim grilem to ja chetnie go odkupie?

Opublikowano
  • Autor

Kolego jak nie masz co zrobic ze swoim grilem to ja chetnie go odkupie?

Będzie cały komplet do sprzedania ze zderzakiem pod spryski i pdc :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.