Treść opublikowana przez Capulet
-
Kierownica a8 4h do a4 b7
Nie ma naklejki Nie ma naklejki Odkręciłem kierownicę żeby sprawdzić czy nie ma naklejki jeszcze pod spodem, ale nie ma. Da radę to jakoś inaczej ustalić ? A poducha która do B7 podchodzi ?? Czy może nie ma znaczenia ?
-
Kierownica a8 4h do a4 b7
Grześku zrobiłem taką fotkę, zerknij czy coś z tego odczytasz
-
Kierownica a8 4h do a4 b7
8U0124B to będzie ten numer ??
-
Kierownica a8 4h do a4 b7
To jest kierownica z Q7 po lifcie i jest to najlepsza kiera jaką miałem ! Jest mega wygodna a skóra po prostu rewelacyjna. Na allegro dostałem za 300 PLN. Grześku a pomógł byś mi jeszcze dobrać poduszkę do tej kierownicy ??
-
Kierownica a8 4h do a4 b7
Grześku a czy taka kiera podejdzie do B7 ??
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Odpowiedni moduł PDC to znaczy jaki ? Z A3 przerobiony przez kobre Jeden dla mnie do kogo się konkretnie zgłosić ? Jeśli jest wogóle taka możliwość.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Odpowiedni moduł PDC to znaczy jaki ?
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Nie
-
Mój czterołap!!!
Nie otwiera się część zdjęć :/ w zasadzie to tylko 3 działają. P.s Masz może link do tematu odnośnie montażu szun bagażnika z A6 C6 ?? Szukam, szukam i go nie widzę :/
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jak by co to mogę te LED-y od Ciebie przygarnąć
-
UPDATE Spryski od A3 w A4 ! +Spryskiwacze reflektorów zwykłe w zderzaku S LINE S4 B7
Tak chodzi dokładnie o tę aukcję u góry jest napisane: Stan: Używany Producent części: Audi (oryginalne OEM) Strona zabudowy: Lewe + Prawe, Gdyby miała być to cena za 1 szt to śmiech na sali
-
UPDATE Spryski od A3 w A4 ! +Spryskiwacze reflektorów zwykłe w zderzaku S LINE S4 B7
Te z allegro za 250 zł to cena za KOMPLET lewy + prawy i są już śrubki z dystanse więc nie trzeba nic kombinować tylko kupujesz i zakładasz. Cena nie jest zła bo jeden ori kosztuje lekko ponad 200 zł. edit: Teraz doczytałem poniżej w aukcji że jest napisane cena za tukę ale w opisie na samej górze jest LEWY+PRAWY ...
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
tutaj jakieś cuś http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-okleina-czarna-50-x-152-cm-i5365699555.html a tutaj 3M, nie ma zdjęcia w tej aukcji, ale widziałem, ale nie mogę znaleźć teraz, aukcję, gdzie była pokazana ta folia http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-g12-3m-dach-maska-szer-152-i5045967399.html Folie z aukcji które podałeś to zwykłe czarne z połyskiem nie da się chyba tym uzyskać takiej "głębi" i połysku jak przy ori dekorach Piano Black
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Piano Black mam ori a nie oklejone ciężko będzie uzyskać efekt "Piano Black" folią ja takiej foli jeszcze nie widziałem Po oklejeniu zawsze możesz ściągnąć folię i mieć ori listwy tak jak miałeś co do benzyny to chodzi o wyczyszczenie elementów klejonych dokładnie benzyną ekstrakcyjną która odtłuszcza powierzchnię
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Mała aktualizacja: Zderzak i grill S-Line Ramka grilla w czarny mat (folia 3M) Lotka S-Line Bixy częściowo w środku na czarno Felgi ori 17" z nowymi oponkami Toyo (do końca sezonu a później coś większego) Listwy drzwi S-Line są u lakiernika we wtorek odbiór.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Kolego daj zdjęcie jak to wygląda cały kokpit z dalszej perspektywy bo sie waham Komplet oklejony carbonem już sprzedany obecnie jest Piano Black ale jak lubisz ciemne wnętrze to nie masz się co wahać.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Oklejałem i 3M i Oracal-a, to są proste elementy i jak tylko dobrze wyczyścisz to będzie trzymać latami
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Ja oklejałem i nic się nie odkleja. Folie i tak się zawija do tyłu bo jest tam dużo miejsca i nie trzeba nić ciąć po krawędzi możesz użyć tego kleju ale konieczne to nie jest. Wystarczy się tylko przyłożyć i przed klejeniem dobrze wyczyścić dekory w brudu/kurzu a potem odtłuścić benzyną ekstrakcyjną wszystko. Przy docinaniu foli na kawałki uwzględnij zapas na stronę 4-5 cm tak żeby naciągać wygodnie i żeby ta folia którą dotykałeś palcami i zostawiałeś na niej ślady była zawinięta do tyłu. Tym którym się coś odkleja zapewne popełnili podstawowy błąd i nie przygotowali dobrze powierzchni, a nie zostawiając sobie więcej foli dotykając kilkukrotnie tłustymi palcami kleju przy naciąganiu ta folia się już dużo słabiej trzyma.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Przy klejeniu dekorów jest to zupełnie zbędne gdyż nie ma tam głębokich przetłoczeń czy ostrych krawędzi narażonych na uszkodzenia
-
[B7 BRB] Audi A4 1.9 TDI S-line black sedan by cub@sX :) ! ! ! Update!
Multifunkcja działa ?
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Co d uszkodzeń dekora od strony kierowcy to wal śmiało folię nic nie będzie widać, u mnie było tak samo.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Jeśli nie jest napisane że folia nie ma kanalików to znaczy że ma zwykły klej który będzie trzymał mocniej. Dekory są proste w oklejeniu i bardzo naciągać nie trzeba więc folia z kanalikiem w zupełności wystarczy poza tym jak nie masz wprawy to z kanalikiem nie porobisz pęcherzy
-
UPDATE Spryski od A3 w A4 ! +Spryskiwacze reflektorów zwykłe w zderzaku S LINE S4 B7
W pierwszym poście jest napisane że spryski sline są przykręcane bezpośrednio do zderzaka więc jakie mocowania masz na myśli ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Panowie mam do kupienia ori felgi w rozmiarze 19" szerokości 9 i z ET 52. Jakiego rozmiaru oponki i dystanse najlepiej pasowałyby do tych felg ? Auto to B7 ale zwykłym zawieszeniem ale planuję ori sline.
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Wyrezałem dzisiaj Homelinka w lampce podsufitki, wyszło chyba całkiem fajnie: Kupiłem cały słonecznik z Homelinkiem ale niestety od cabrio i myślałem że będzie pasował ale jednak nie pasuje wszystko już podpięte i śmiga.