Treść opublikowana przez Capulet
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
Haczyk i podkładka mają osobne numery ? Wkręty to tam jakieś znajdę Będę wdzięczny za każdą pomoc.
-
Oklejanie dekorów
Ja wczoraj oklejałem wszystkie dekory z tym że folią CARBON i powiem szczerze że gdybym nie siedział w temacie to nie wiem czy by mi to wyszło Nie wiem jaką dokładnie będziesz miał folie bo są różne ale generalnie trzeba dużo grzać. W twoim przypadku najlepsza chyba będzie suszarka do włosów bo opalarką bez wyczucia łatwo można przepalić folię.
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
Wielkie dzięki Andrzej a pamiętasz może jeszcze ile płaciłeś za komplet ?
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
A nie masz fotki jakiejś, może bym na necie poszukał.
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
Trafiłem ostatnio boczki z roletami. Niestety nie mam haczyków-mocować do których można roletkę zaczepić po rozłożeniu. Może macie jakieś foto jak to wygląda albo występuje to pod jakimś numerem części ?
-
Kolory tapicerki
Wstaw zdjęcie naklejki która jest po tylną kanapą to wszystko będzie jasne.
-
Oklejanie dekorów
Wystarczy jak tylko dobrze odtłuścisz listwy. Troszkę zdolności manualnych i do działa. Potrzebna ci będzie opalarka/suszarka do włosów oraz nożyk żeby wszystko ładnie powyprowadzać. W razie co służę pomocą
-
naklejka audi na słupek drzwi
Ja również mogę wykonać taką naklejkę jak jeszcze nie zrobiłeś
-
Zmiana srebnych ramek okiennych na czarne -pytanie
Czarną folią wylewaną okleisz bez problemu i efekt będzie trwały, folia występuje w macie jak i w połysku.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Jakiś czas temu były gotowce na giełdzie.
-
Odklejanie folii przyciemniającej z szyb
Zdjęcie folii to żaden problem, niestety zostaje po niej cały klej. Widziałem kiedyś jak typek ściągał tą folie na gorąco jakąś maszyną parową (do prania tapicerki chyba). Klej ciężko schodzi i najlepiej wyjąc sobie szyby. Na szmatkę rozpuszczalnik NITRO i szorujesz miejsce przy miejscu często obracając szmatkę. Później tylko coś do mycia szyby i śladu nie będzie. Jeśli będziesz robił to na zamontowanej szybie to uważaj na rozpuszczalnik żeby nie polać tapicerki bo mogą zostać odbarwienia. Powodzenia.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Oj żeby okleić aż wgłębienia od przełączników to potrzebna jest bardzo dobra folia. Najlepiej jak kupisz coś z oferty oracala ja pracuję tylko na tych foliach więc mogę polecić.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czy trzeba kupować antenę GPS przy przejściu na rns-e posiadając tą małą navi sterowaną przyciskami w tunelu środkowym ?
-
Spociki Łódzkie
Panowie mam problem z demontażem tunelu środkowego w B7. Odkręciłem chyba wszystko co potrzeba ale cały czas trzyma mi osłona hamulca ręcznego. Nie mogę się tego pozbyć żeby swobodnie wyciągnąć tunel, co z tym zrobić ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A jest jakaś znacząca różnica między modułami "Q" i "M" ??
-
Spociki Łódzkie
Panowie ogarnia któryś kodowanie RNS-e ??
-
Spociki Łódzkie
Posłałem Ci PW
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Zdecydowanie Poorboy Natural Look to najlepsze czego używałem
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Nie wiem jaki błąd się zapisał bo nie mam jeszcze kabla żeby to sprawdzić. Podkładki dystansowe mam założone więc raczej nic się nie blokuje. Jak podłącze auto pod kompa dam znać co tam wyskoczyło.
-
Oryginalny zestaw głośnomówiący B7
A jest jakiś sposób żeby zaślepić - zamaskować te otwory po uchwycie ?
-
chip w Łodzi, jakiś dobry tuner
Ja w poprzednim aucie robiłem u Seby z G-Laby, pełna profeska i przystępna cena po znajomości z mojego AVF wyciągnął jedyne 190 KM i 430 niutków Powiedział żebym się przejechał bo zrobił taki lajtowy soft i jak będzie mi mało to jeszcze popracuje ale mało mi nie było i tak już zostało.
-
2 Rurki XDD
A do B7 2.0 TDI pasuje coś seryjnego z dwiema rurkami ?
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Po wsadzeniu zaślepki wywaliło mi błąd silnika na zegarach który nie gaśnie po ponownym uruchomieniu auta, domyślam się że trzeba go skasować VAG-iem ?
-
Spociki Łódzkie
Na co dzień zajmuję się wyklejaniem grafiki reklamowej. Posiadam ploter tnąc oraz wszystkie niezbędne narzędzia. Na dniach zabieram się za wyklejenie dekorów w mojej B7 folią typu "carbon" po czym wszystko dla lepszego efektu zamierzam jeszcze polakierować bezbarwnym lakierem Służę pomocą jeśli ktoś ma pytania odnośnie folii bądź samego wyklejania.
-
Spociki Łódzkie
Ja troszkę siedzę w oklejaniu więc jak masz jakieś pytania to wal śmiało Ps. Powitać kolegów z Łódzkiego