chip w Łodzi, jakiś dobry tuner

RicS3

Siemanko,

czy na terenie Łodzi mamy jakiegoś tunera który dobrze ogarnia chip-a? Chciałbym zrobić w swojej A4 1.9 tdi AVF ale różnych opinii jest od groma. Jedni polecają "robala" z okolic zgierza, inni znowu "łysego" z g-lab. Ktoś się wypowie na temat, u kogo robił, jak wrażenia i oczywiście cena:naughty:

ja robiłem u łysego, auto jeździ, po regeneracji turbo przestało kopcić :wink:

ma hamownie, niestety inercyjną więc wyniki są lekko zawyżone :) u mnie wypluło 143KM (bazowo 116) a na hamowni na 1 maja po późniejszym sprawdzeniu było 138KM czyli w granicach błędów :D

ja wywalałem DPF i robiłem program za jednym razem :wink:

polecam hamownie TC-Performance, mila obsluga, znaja sie na rzeczy i maja glowe na karku:

ul. Zgierska 275, Łódź

Ja w poprzednim aucie robiłem u Seby z G-Laby, pełna profeska i przystępna cena po znajomości ;) z mojego AVF wyciągnął jedyne 190 KM i 430 niutków :)

Powiedział żebym się przejechał bo zrobił taki lajtowy soft i jak będzie mi mało to jeszcze popracuje ale mało mi nie było i tak już zostało.

U uysego robiłem kilka lat temu program do vw golfa 3 1,9 tdi po modach na 165 km podszedł do tematu bardzo profesionalnie pytał o styl jazdy i takie tam.Autem pojeździłem 3 lata bezproblemowo.Niedawno kupiłem audi a4 b7 3.0 tdi 233 km coś podkusiło mnie żeby program zrobić w TC PERFORMANCE i powiem tak podejścia do klienta nie mają żadnego nikt nie spytał mnie czego oczekuje od programu (ale pomyślałem wiedzą co robią),program zrobiony na 264 km dodam że auto ma potwierdzony w aso przebieg 110 tyś km gdzie z tego silnika spokojnie robi się okolice 280 km.Czyli program tylko muśnięty.Po kilku dniach jazdy wyszła pierwsza wada mianowicie od startu do tych 160 km/h ok potem obcięcie dawki paliwa i tak zwana żabka i tak za każdym razem.Znaleźli dla mnie termin za 2 tygodnie na godz 11 czekałem do 12 aż ktoś się łaskawie zajmie moim autem,podlączyli laptopa wgrali coś gościu oddał kluczyki odwrócił się na pięcie i odszedł do klienta obok ani me ani be wkurwiłem się podchodzę po raz drugi i się pytam co było przyczyną okazało się że źle ustawiona temperatura emitera egt.Panowie przecież to są podstawy a oni o tym chyba zapomnieli. Teraz jest wszystko ok ale straciłem pół dnia na tą poprawkę i zero słowa przepraszam. Myślę że są tam robione programy na szybko i masowo byle szybciej. NIE POLECAM w d*pach im się poprzewracało.

To nie ladnie z ich strony. Polecilbym jakiś wpis na fejsie żeby ludzie wiedzieli jakie maja podejście do klienta. Łaski nie robia jest wielu innych tunerow którzy podejdą profi do roboty. Kilka takich wpisow niezadowolonych klientów i straca renome

W łodzi chyba najbardziej znany jest G-lab. i kazdy ze znajomych co TDi lataja u łysego program robi i jak do tej pory jakoś wszystkie silniki zyja :-)

Ja w golfie 3 1.9 tdi wymianę turbiny na większą + program w G-LAB robiłem ok 7 lat temu tak więc UYSY jest w tym fachu sporo dłużej niż TC-PERFORMANCE.

Kilka dni temu rozmawiałem z moim mechanikiem okazało się że zna chłopaka z TC-PERFORMANCE dobrze i twierdzi że program niby potrafią zrobić ale jak zaczynają się schody i coś nie domaga to rozkładają ręce bo o szeroko rozumianej mechanice mają małe pojęcie a moim zdaniem dobry tuner od mechaniki powinien zaczynać przygodę z tuningiem,na moje nieszczęście za późno się z nim zgadałem.

a TFSI ktoś w Łodzi ogarnia ? :)

130km i jesteś u Rogala http://www.rperformance.pl/. Ostatnio jeździliśmy z Andym na program z jego TFSI, tu masz wykres http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/page-43#entry4915825

a TFSI ktoś w Łodzi ogarnia ? :)

130 km za duzo wachy sie wypala daj spokój :grin: