Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krolikrob1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wiecie co ciężko mi powiedzieć bo w a6 jest 4.2 Quattro i po przesiadce z 1.9 tdi dla mnie jest to potwor:D Jeździ się fajniej czuć ze większe auto i troszkę bardziej komfortowe, lecz z tyłu nadal nie ma jakoś mega duzo miejsca! allroad fajna sprawa:D Wielka różnica na plus w środku widać przepaść miedzy b7 a c6!! W a4 ost zmieniłem klocki olej termostat i wpadł program od TC-Performance polecam w 100%. autko wyglada nastepujaco: Mam jeszcze gwint ale chyba nie dam rady go założyć We wrześniu planuje przesiąść się na coś innego:)
  2. wszystko sprawdzone w radiu nie ma zadnego wolnego miejsca po prostu nie mam wzmacniacza a z tego co wiem tylne glosniki napedza wzmacniacz:) ktos wie gdzie w sedanie znajduje sie wzmacniacz llub wtyczka pod niego:)
  3. haha tak tak specjalnie zamieniałem od Małysza bo myślałem ze spalone czy coś ale niee.
  4. Witam W mojej b7 nie graja tylne głosniki. Nie graja pewnie dla tego ze nie ma wzmacniacza i tu moje pytanko bo mam jeszcze małysza kombi i czy subufer i wzmacniacz bedzie pasował do b7?
  5. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hello! Mamy gdzieś może w okolicy firmę która zajmuje sie regeneracja amortyzatorów?
  6. Ostania polatałem troszke takim oto sprzetem:)
  7. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O tym czy felga wejdzie przy odpowiednim ET decyduje jej szerokość. Nie napisałeś jaką masz szerokość felgi (8, 8,5 czy 9 cali?) 8 cali szeroka powinna być w sam raz przy ET do 35 max. Przy szerokości np. 8,5 ET powinno być ok. 42 a przy 9 cali pewnie ET 45. Do 19 felgi przy szerokości 8 cali idealna będzie oponka 235/35/19 Dzieki bardzo Sa do kupienia 8.5 oraz 8 cali wiec biore opcje numer dwa. Myślałem ze może założyć profil 30 i wtedy nizej obnizy sie auto.Czy jest to nie zauwazanla roznica?:>
  8. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko. Mam pytanko orientuje sie ktos czy do b7 wejdzie felga 19 cali et 35?:>
  9. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to tak jak ja:) Rowniez mam troche czasu ale nie wiem gdzie i o ktorej:)
  10. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I coś się dziś będzie działa bo nie wiem czy palić swój traktor:)
  11. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ma smakkk:)) Gdybym nie miał audi mhm
  12. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema Gratulacje!!!!
  13. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Alo Alo Dokładnie. oglądałem i rowniez polecam!
  14. Super dzięki za info jutro sprawdzę w b6 czy jest sub i jak coś to sobie po prostu przełożę
  15. Czy ktos wie co to za felgi?:> http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-2-0tdi-161tkm-xenon-felga-19-C35035278.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.