Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b7] szara myszka 1.9 TDI


krolikrob1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz witam

Moja przygoda z audi zaczęła się w sumie przez przypadek. B7 sprzedawał mój dobry znajomy, zażartowałem ze jestem zainteresowany i oto autko stoi na podwórku.

Nie żałuje zakupu technicznie autko w bdb stanie, blacharsko autko miało przerysowany prawy bok i tego nie będę ukrywał.

Wyposażenie bez rewelacji zwykła seria

Planów trochę jest tylko czy na wszystko starczy kasy;)

-czarny gril

-czarne znaczki

-gleba

-na lato 18/19 cali

-dokładka zderzaka

-wirus

-wydech

-przyciemnić lampy przód tył

-zmiana środka

i pewnie kilka innych :)

Więcej zdj dodam jak wypicuje brykę :)

Czekam na opinie pozytywne jak i te negatywne.

Oraz liczę na pomoc w postaci niezastąpionej wiedzy:)

Pozdrawiam

Sorki za słabe zdj:)

n5ryfw8y.jpg

ercp926w.jpg

ndmun8ml.jpg

W srodku nie ma czym się chwalić :(

Wiem dywaniki do śmietnika:)

yxwtsc4z.jpg

cga2s6sc.jpg

Edytowane przez krolikrob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie myszka tylko grafit. Ale też bardzo ładny kolor i z czarnymi elementami które planujesz zrobić będzie wyglądać za***iście. Zrób też na czarno listwę pod klapą bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta listwa oczywiście będzie czarna plus delikatna loteczka na klapie bagażnika :)

Szara myszka miałem na myśli tyle ze tak na nią mowie, nie koniecznie chodziło mi o sam kolor:)

Edytowane przez krolikrob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra baza do modów ;) Jak zrobisz chromy w czarno do będzie dobrze wyglądać. Środkiem się nie przejmuj, wszystko można zmienić :D też startowałem z takim wyposażeniem ;)

Powodzenia w zmianach i bezawaryjności :hi:


PS. Jakiś dziwny kod silnika masz "1B" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ten kolor, te felgi i wzór i kolor nawet jej pasują ;) Ogólnie ładne auto. A no i nie szoruj Panie lakieru tą szczotą, zajrzyj na forum w dział pielęgnacji nadwozia i gwarantuję że więcej tego nie zrobisz :grin:

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pilnie pomocy mam do wzięcia navigation plus z b6 tylko ze jest bialy ekran. Muzyka wszystko gra. I pytanie czy da rade przezucic to do mojej b7 i czy naprawa tego ekranu jest oplacalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżucić się da, ale potrzebujesz kosz 2DIN, Tunel 2DIN (lub przerobić istniejący) i klimatronik 2DIN (lub przerobić istniejący) co do naprawy to nie wiem.


Tutaj masz krótką lekture http://a4-klub.pl/index.php?/topic/91570-all-b6-docinanie-climatronica-i-tunelu-pod-kosz-2-din/#entry1443476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem cala b6 z tym wyświetlaczem i jestem ciekaw czy da rade wszystko pozamieniać bez dokupywania kolejnych gratów:)



A no i nie szoruj Panie lakieru tą szczotą, zajrzyj na forum w dział pielęgnacji nadwozia i gwarantuję że więcej tego nie zrobisz

To nie ja:D Ostatnie mycie poprzedniego właściciela.

Z rns-e na razie daje sobie spokój, może trafi sie całkowicie sprawna:)


zderzak jest do malowania ale niestety w następnym roku. Wiec na razie maskuje niedoskonałość ;)

Pewnie wielu sie nie spodoba.Ale nie chce jeździć smutnym a4:)

f2ycaoso.jpg

Czekam na informacje dotyczące wydechu końcowego RM MOTORS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety 17 225/45

Na lato planuje 18/19 cali:)


Mam małe pytanko do was ile pala wasze 1.9 tdi?:>

Moje po mieście za 100 zł ok. 19 litrów robię 220-230km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wszystko zależy od stylu jazdy. Ja jak jeżdżę po mieście (Wiedeń) to około 8L muszę liczyć. Jeśli jeździsz bardzo agresywnie po mieście to Twój wynik nie musi dziwić, ja raz jechałem 20km przez miasto do przeglądu i chciałem "przedmuchać" wydech to wynik miałem podobny do Twojego ;)

Jeśli jednak jeździsz spokojnie to coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...