Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Autko do sprzedania Cena 28900 Link do otomoto: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-1-9-tdi-quattro-s-line-ID6zePFT.html
  2. Wszystko w kolor LY7J
  3. Oczywiście, że tak rozmiar 46
  4. 02.02.2017r. Małe zakupy Udało się w końcu skompletować brakujące elementy zew. S-line W związku z tym że pojawiły się purchle przy szybie wymieniona zostanie cała klapa z oryginalną lotką Przy okazji dojdą również listwy s-line na drzwi Jutro montaż Pozatym autko jeździ w setupie zima, niestety bez 2 dekielków, które postanowiły zniknąć
  5. 25.07.2016 r. Serwis przy 305000 Autko dostało nowy olej Motul 505.01, filtr oleju, powietrza, kabinowy. Nabita i odgrzybiona klimatyzacja. Zregenerowany alternator i wymienione napinacz, rolki i paski. Samochód prawie gotowy na wycieczkę do Chorwacji Niestety prawie gotowy, ponieważ przytrafiła się przygoda na pięknych, równych łódzkich drogach Opona śmietnik, felga na szczęście cała... Jestem w trakcie małej walki z urzędami...
  6. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja w weekend montowałem moduł od Proeltec i jestem zadowolony
  7. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć, Możecie mi podpowiedzieć gdzie znajdę schmaty do przejścia z MCE E na F? Wydawało mi się że było to kiedyś na forum... Montuje moduł DRL i lusterko z czujnikiem zmierzchu, ale nie mogę znaleźć schematu. Pomocy
  8. mały up w pierwszy poście
  9. Silniczek dzisiaj wymieniony. Blad potencjometra zostal... Macie jakies pomysly? Zrobione nastawy i dziala
  10. A czy mam jakieś wyjście? Ma ktoś cos takiego pewnego i sprawnego?
  11. Czyli jak zamówie sobie jutro silniczek v159 to zalatwie oba błędy?
  12. Panowie, mam błąd silniczka v159 i potencjometra g221, gdzie to drugie znaleźć? Znacie może ceny w ASO?
  13. Parę fotek z nowym nabytkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.