Treść opublikowana przez Harry Zott
-
A4 B7 2.0TDI srebrny avant
-
Multitronic nie wrzuca biegu 1.8t b6
Witam, mam taki problem z moja b6, otóż po regeneracji sterownika skrzyni autko jeździło przez 5 dni po czym rano auto nie ruszyło mimo tego że na lewarku i fisie widnieje 'D' to w autku rosną obroty jednak nie rusza jak również wrzucamy bieg wsteczny żadnej reakcji nie ma, mechanik rozkłada ręce i niema pomysłu. Może macie jakiś pomysł? Wiem wróżenie z fusów ale już nie mam pomysłu na tego multitronica.
-
A4 B7 2.0TDI srebrny avant
Wrzucę zdjęcia ale nie miałem póki co okazji.. Jeżeli chodzi o samochód to sporo zmian.. Poza prokitem, zrobiony został generalny remont silnika wszystkie panewki pierścienie rozrząd zregenerowane turbo. Przy okazji zrobiony został program +165 wrzucę kreski później, wycięty dpf zaślepiony egr po tym nie jest to ten sam samochód stał się o wiele bardziej elastyczny. Wysyłam obiecane zdjęcia. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
chip w Łodzi, jakiś dobry tuner
Koledzy polecam chłopaków z ZTR z Puszkina 80! Banan z gęby nie znika
-
Kod lakieru po VIN
Kod lakieru: Z5L
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Rozgrzanym
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Zmierzone zostało ciśnienie oleju na wolnych obrotach ciśnienie wyniosi 0,5 z zwiększaniem obrotów ciśnienie rośnie.. Niestety samochód jest dopiero przed zabiegiem..
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Powodem głośnej pracy była u mnie pompa oleju która podaje zbyt małe ciśnienie na niskich obrotach.
-
Diesel BPW problem
Ok dam znać Problemem u mnie jest pompa oleju która podaje zbyt niskie ciśnienie na niskich obrotach sprawdź ciśnienie oleju
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Sobota mi za bardzo nie pasuje, ale zgadamy się najwyżej na inny dzień na pw Zauważyłem że rano przy odpalaniu silnik pracuje ciszej bardziej miękko dopiero jak złapie temperature zaczyna twardo pracować..
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Było zrobione około 50 km.. Jedynie mam porównanie do 16v z 2005r w touranie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Kto znalazłby wolny wieczór i garaż, potrzebuję pomocy przy montażu sprężyn? Wpadam z flachą i nie łudzę się że zrobi mi to ktoś za darmo
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Tak pracuje na ciepłym silniku https://m.youtube.com/watch?v=yVf5T8xczfk Panowie ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Wrzuciłem ten specyfik do czyszczenia wtryskiwaczy zobaczymy czy będzie poprawa.. Wyślę koło południa dźwięk silnika Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Panowie to filmik z rana zaraz po odpaleniu m.youtube.com/watch?v=kzPaZk_ZqHA
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Niestety nie mam vaga więc logów nie podeślę kolega Pablo ma rację dajmy jej trochę czasu może się to wszystko musi ułożyć. Póki co myślę że praca jest za twarda mam porównanie do 2.0 diesla tylko że w 16v i tamten pracuje o niebo ciszej.. Mechanik zakłada że może to być napęd pompy olejowej u mnie jest on na kołach zębatych nie na łańcuchu oczywiście jest on przerobiony ale mówi że to jeszcze może powodować stukot jeśli chodzi o sam silnik zrobione jest w nim naprawdę wszystko od popychaczy po wszystkie zawory i pierścienie.. Nie mamy już za bardzo pomysłu co jeszcze może powodować głośniejszą pracę poza tą pompa która w sumie została można powiedzieć że nie wymieniona tylko przerobiona na duży zabierak.. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
Witam! Panowie potrzebuje szybkiej porady dziś odbieram od mechanika samochód silnik po generalnym remoncie pierścienie wszystkie panewki wszystkie zawory długo by opisywać wrzucone jest na chwile obecną 9tys, znajomy trochę mnie zmartwił bo po nagrzaniu silnika jeszcze nie pracuje on do końca jak powinien.. Uzasadnia to tym że jest nagar na wtryskach i proponuje aby spróbować przeczyścić cały układ paliwowy specyfikiem dodawanym do oleju napędowego. Co o tym myślicie i jaki produkt polecacie?? Czy zaraz po remoncie będzie to bezpieczne dla silnika?? Pacjent to A4 b7 2.0Tdi Bpw
-
Diesel BPW problem
Witam Panowie kto ogarnia silniki diesla z łodzi okolic i mógłby zerknąć na moją a4? Chodzi o głośniejszą pracę silnika (silnik po generalnym remoncie). MI już brakuje pieniążków i pomysłów na ten samochód..
-
wymiana sprężyn a4 b7 avant
Potrzebuje dokładnej porady jeśli chodzi o przednie i tylne zawieszenie który wahacz muszę odkręcić. Wymieniam sprężyny tył i przód Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
wymiana sprężyn a4 b7 avant
Cześć Potrzebuję porady jak zabrać się do wymiany sprężyn w A4 b7 avancie napęd przód. Wymiana sprężyn przód i tył wszystkie narzędzia będą jak i podnośnik kolumnowy tylko potrzebuję porady jak się za to zabrać?
-
Felgi Rs6 et43 jakie dystanse
Chciałbym zrownac nadkole z felgami ale nie chciałbym aby wyglądało to kiczowato. Czyli tył i przód po 13mm?
-
Felgi Rs6 et43 jakie dystanse
Witam Panowie jakie polecacie dystanse do oryginalnych felg Ronala wzór Rs6 et43 je A4 b7 avant? Koledzy nikt nie podpowie?
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Oki będę działał w przyszłym tygodniu... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Racja.. Więc tak fotele posiadają pakiet światło są podgrzewane, podgrzewanie mam seryjnie i to działa niestety światełko które jest pod fotelem nie zapala się. W kostce fotela widziałem dodatkowe trzy piny których nie było w wtyczce w karoserii może to jest powód? Jeśli chodzi o tył to z tyłu są korby i to też chciałbym jakoś uruchomić. Jestem zielony w temacie ale mam wolną sobotę garaż zbiorę niezbędne narzędzia i podziałam tylko musiałby ktoś mnie poinstruować.. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć?
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Witajcie! Zakupiłem fotele z boczkami do mojej b7 posiadają one podświetlane klamki pakiet światło jak również fotele lecz nie za bardzo wiem jak zabrać się za podłączenie gdyby ktoś czuł się na siłach pomóc mi przy rezaniu byłbym wdzięczny.. Po założeniu boczków od strony pasażera czerwone światełko w boczku zapala się po otwarciu drzwi od kierowcy już niestety nie lecz nie działa oświetlenie u dołu boczku...
-
A4 B7 2.0TDI srebrny avant
A te Rs-y pryskać na czarno?