Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oryginalny zestaw głośnomówiący B7


salon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

ostatnio zdemontowałem niepotrzebny i dość irytujący zestaw głośnomówiący pod stare nokie (6010/6020 podajże) - zdjęcie ponieżej (z Internetu).

Z tego miejsca w tej chwili wystają mi 2 kable z kostkami których nie chce narazie wkładać do środka - stąd właśnie moje pytanie - czy te kable mogę wykorzystać jeżeli zakupie jakiś zestawgłośnomówiący na BT (planuje wymienić oryginalne radio).

Można gdzieś kupic zaślepki które zakryją mi te paskudne dziry po tym zestawie ?

Drugie przy okazji - myślicie że jest szansa to ohanadlować na Allegro czy raczej nadaje sie w kosz (aukcji nie znalazłem) :D ?

17_1232358562.jpg

Dzięki,

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz dziury mieć?:) Miałeś dokładnie to, co na pierwszym zdjęciu, czy jeszcze w to włożony adapter na jakiś telefon? Pokaż, co tam dokładnie zdemontowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie chce dziur :) ale nie chce również takiego elementu który jest mi totalnie zbędny.

W zamian chciałbym pod te kable podłączyć jakiś zestaw na BT a pozostałe dziury zamaskować.

Do tego co jest na pierwszym zdjęciu (z Internetu chociaż wygląda identycznie) jest podłączany adapter w który wkłada się telefon (dokładnie jak na tym foto - u mnie całość jest w jednym ciemnym kolorze) :

adapt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie nie chce dziur ale nie chce również takiego elementu który jest mi totalnie zbędny.

W zamian chciałbym pod te kable podłączyć jakiś zestaw na BT a pozostałe dziury zamaskować.

Ja uważam, że ten uchwyt wcale nie jest taki zbędny. Też miałem takie myślenie na początku, ale teraz myślę nad wykorzystaniem go - albo kupię dedykowany adapter do Iphone, albo coś się dosztukuje.

Zobacz przykładowe wykorzystanie innych użytkowników: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282912-niestandardowy-uchwyt-do-telefonu/


A jest jakiś sposób żeby zaślepić - zamaskować te otwory po uchwycie ?

:arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288094-otwory-po-telefonie-jak-zaslepic/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...