Treść opublikowana przez Capulet
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Kierka kozak też polowałem na białą nić, nie udało się ale za to przyciski w chromie mam
-
Urwany zaczep do kanapy
Po prostu podnosisz do góry
-
Demontaż uchwytu na telefon
Nie musisz nic demontować, odkręcasz śrubki od rontu które widać i rozdzielasz uchwyt potem masz już dostęp do śrub które trzymają reszte.
-
Spociki Łódzkie
spoty odbywają się teraz w pierwszą niedzielę każdego miesiąca panowie i panie czy ktoś z was oklejał może u siebie dekory folią 3M typu carbon ? bo mam chęć okleić sobie z tym że chciał bym jak to w ogóle wygląda na żywo Ja mam tak oklejone wygląda spoko jak byś chciał zobaczyć na żywo to daj znac
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Jakie ledziki dałeś do DRL ? Błędu nie wywala ?
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Blenda przerobiona ze zwykłego grilla ?
-
Spociki Łódzkie
Wyjmowaki mam jak coś
-
ramka wybieraka
Dokładnie, różne są tylko popielniczki. Ramka lewarka zmiany begów różni sie tylko manual / automat.
-
ramka wybieraka
Nie ma różnicy
-
Spociki Łódzkie
Jak potrzebujesz namiar to mój koleżka się zajmuję auto detailing-iem
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Jeszcze nie Black Piano już na chacie żeby nie było tak kolorowo to ramka zmiany biegów od automatu nie mniej jednak i tak robi robotę komplet Jutro jak dopisze pogoda to zabieram się za zamianę tunelu na taki bez okropnych dziur po uchwycie na telefon. Jak się uda to w końcu zapodam fotki środka
-
Spociki Łódzkie
"powieści" powiadasz
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Najlepszym modem była wymiana stołków na sline które są mega wygodne a co do hebli to fakt seria nie hamuje. Zawitała nowa dokładka zderzaka tył 8E0 807 521 M 1RR
-
Spociki Łódzkie
Jak wrócisz to działamy
-
Czy ktoś rozpozna te schowki pod fotele czy są one do B7?
U mnie w ASO za 1 szt płaciłem 2,5 zł ciekawe skąd ta różnica w cenie.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hej, kojarzysz może jaki ma numer ta dokładka zderzaka tył którą masz założoną ?
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Te małe trzeba wcisnąć i przekręcić, wtedy wychodzą
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Będzie cały komplet do sprzedania ze zderzakiem pod spryski i pdc
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Nadworny Łódzki mechanior DeeJay_Kill wszystko ładnie mi wyrezał Dzisiaj doszła dokładka zderzaka s-line pod dwie rurki więc pozostało poszukać wydechu i kolejne rezanko
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Alledrogo czasami okazuje się dosyć tanie Pany jaki numer ma ramka pod tablicę rejestracyjną do zderzaka slinie z PDC ? Chciał bym taką samą jak mam teraz tylko sline Pogoda dopisała to zabrałem się za czarny środek Wszystko już założone, wygląda obłędnie brakuje mi tylko 2 uchwytów od osłon przeciwsłonecznych oraz czarnego lusterka
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Tak wiem że teraz nie założę po prostu trafił się w dobrej cenie to kupiłem
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Tymczasem przyjechały nowe graty: Schowki pod siedzenia wersja wysuwana: Oraz Grill s-line delikatnie uszkodzony chrom na dole ale za 100 zł to się nie ma co szczypać
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
Szerokość 7,5 więc chyba wejdą na styk. W zasadzie to są chyba felgi od A5 a że pierścienie potrzebne to wiem bo tu jest 66,6 mm.
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
No plany są wpadło już kilka gratów tylko nie pozakładane jeszcze wszystko: - Fotele s-line, pół-skóry z materiałem speed, grzane z elek. regulacja lędźwi. - Podsufitka czarna plus wszystkie plastiki i lampki s-line. - Kierownica 3-ramienna z B8 s-line z przyciskami chrom. - Przyciski ESP PDC i zaślepki wraz z uchwytem na napoje chrom, szukam jeszcze AirBag Off zmoże ktoś ma ? - Gałka zmiany biegów s-line z A3 nowa z ASO - Tylne boczki z roletami, niestety jeszcze korbotronik ale takie się trafiły więc kupiłem Co do zawieszenia to szaleć nie będę ale na pewno -30 będzie Szukam teraz jakieś felgi ładnej 17" bo mam nowe oponki to szkoda by było żeby się marnowały. Myślałem o czymś takim: Tylko jest tu ET28 i nie wiem jak to do końca będzie wyglądało i czy ten rant optycznie nie pomniejsza felgi ?
-
B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)
GPS był taki który wyświetla się tylko na fisie w zegarach więc lipa. Puki co zamontowany został ori zestaw BOSE plus nowe blendy poprawa jakości dźwięku kolosalna