Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Capulet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Capulet

  1. Kierka kozak też polowałem na białą nić, nie udało się ale za to przyciski w chromie mam
  2. Po prostu podnosisz do góry
  3. Nie musisz nic demontować, odkręcasz śrubki od rontu które widać i rozdzielasz uchwyt potem masz już dostęp do śrub które trzymają reszte.
  4. Capulet odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spoty odbywają się teraz w pierwszą niedzielę każdego miesiąca panowie i panie czy ktoś z was oklejał może u siebie dekory folią 3M typu carbon ? bo mam chęć okleić sobie z tym że chciał bym jak to w ogóle wygląda na żywo Ja mam tak oklejone wygląda spoko jak byś chciał zobaczyć na żywo to daj znac
  5. Blenda przerobiona ze zwykłego grilla ?
  6. Capulet odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wyjmowaki mam jak coś
  7. Capulet odpowiedział(a) na dycia 134 temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie, różne są tylko popielniczki. Ramka lewarka zmiany begów różni sie tylko manual / automat.
  8. Capulet odpowiedział(a) na dycia 134 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie ma różnicy
  9. Capulet odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak potrzebujesz namiar to mój koleżka się zajmuję auto detailing-iem
  10. Jeszcze nie Black Piano już na chacie żeby nie było tak kolorowo to ramka zmiany biegów od automatu nie mniej jednak i tak robi robotę komplet Jutro jak dopisze pogoda to zabieram się za zamianę tunelu na taki bez okropnych dziur po uchwycie na telefon. Jak się uda to w końcu zapodam fotki środka
  11. Capulet odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    "powieści" powiadasz
  12. Najlepszym modem była wymiana stołków na sline które są mega wygodne a co do hebli to fakt seria nie hamuje. Zawitała nowa dokładka zderzaka tył 8E0 807 521 M 1RR
  13. Capulet odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak wrócisz to działamy
  14. U mnie w ASO za 1 szt płaciłem 2,5 zł ciekawe skąd ta różnica w cenie.
  15. Hej, kojarzysz może jaki ma numer ta dokładka zderzaka tył którą masz założoną ?
  16. Te małe trzeba wcisnąć i przekręcić, wtedy wychodzą
  17. Będzie cały komplet do sprzedania ze zderzakiem pod spryski i pdc
  18. Nadworny Łódzki mechanior DeeJay_Kill wszystko ładnie mi wyrezał Dzisiaj doszła dokładka zderzaka s-line pod dwie rurki więc pozostało poszukać wydechu i kolejne rezanko
  19. Alledrogo czasami okazuje się dosyć tanie Pany jaki numer ma ramka pod tablicę rejestracyjną do zderzaka slinie z PDC ? Chciał bym taką samą jak mam teraz tylko sline Pogoda dopisała to zabrałem się za czarny środek Wszystko już założone, wygląda obłędnie brakuje mi tylko 2 uchwytów od osłon przeciwsłonecznych oraz czarnego lusterka
  20. Tak wiem że teraz nie założę po prostu trafił się w dobrej cenie to kupiłem
  21. Tymczasem przyjechały nowe graty: Schowki pod siedzenia wersja wysuwana: Oraz Grill s-line delikatnie uszkodzony chrom na dole ale za 100 zł to się nie ma co szczypać
  22. Szerokość 7,5 więc chyba wejdą na styk. W zasadzie to są chyba felgi od A5 a że pierścienie potrzebne to wiem bo tu jest 66,6 mm.
  23. No plany są wpadło już kilka gratów tylko nie pozakładane jeszcze wszystko: - Fotele s-line, pół-skóry z materiałem speed, grzane z elek. regulacja lędźwi. - Podsufitka czarna plus wszystkie plastiki i lampki s-line. - Kierownica 3-ramienna z B8 s-line z przyciskami chrom. - Przyciski ESP PDC i zaślepki wraz z uchwytem na napoje chrom, szukam jeszcze AirBag Off zmoże ktoś ma ? - Gałka zmiany biegów s-line z A3 nowa z ASO - Tylne boczki z roletami, niestety jeszcze korbotronik ale takie się trafiły więc kupiłem Co do zawieszenia to szaleć nie będę ale na pewno -30 będzie Szukam teraz jakieś felgi ładnej 17" bo mam nowe oponki to szkoda by było żeby się marnowały. Myślałem o czymś takim: Tylko jest tu ET28 i nie wiem jak to do końca będzie wyglądało i czy ten rant optycznie nie pomniejsza felgi ?
  24. GPS był taki który wyświetla się tylko na fisie w zegarach więc lipa. Puki co zamontowany został ori zestaw BOSE plus nowe blendy poprawa jakości dźwięku kolosalna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.