Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Capulet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Capulet

  1. Capulet odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mogę ci okleić
  2. Zobacz na prace firmy SNB: http://www.snblodz.com.pl/ znajdź sobie ich na facebook mają masę zdjęć ze swoich prac
  3. Capulet odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Poleci ktoś speca od Websto ?
  4. Capulet opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Powoli zaczyna mi już piszczeć pompa wspomagania więc czas kupić drugą. Audi A4 B7 silnik BLB z jakim numerem najlepiej szukać ori pompy ?
  5. Zapodaj jakieś fotki z bliska
  6. Tak mniej więcej wygląda folia oracal Carbon czarna:
  7. Mam oryginalne podświetlenie
  8. A ten temat czytałeś ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/242914-szarpie-podczas-przyspieszania/
  9. U mnie po chipie na 178 km spalanie z ostatnich 4 tys. km. to 7.1 l/100 km. Oponki 16" z klima on i cykl mieszany 50/50 bo mieszkam trochę poza miastem.
  10. Mam coś takiego zakupione na allegro: To się nie sprawdza, nie miałem czasu żeby się tym zając ale teraz wracam do tematu. Rozwiercę to co mam na większy otwór i zobaczymy.
  11. Ja mam kubek podświetlany i przy demontażu wyleciała mi ta listewka która przekazuje światełko do frontu i teraz nie wiem jak to złożyć z powrotem. Jest jakiś rysunek ?
  12. Ciekawe jak ogarnął klamkę od kierowcy, tą z zamkiem. W A6 jest inaczej A może by tak założyć nakładkę od strony kierowcy z wersji angielskiej ? Było by wszędzie ładnie gładko.
  13. Również polecam czyszczenie parownicą efekty są o wiele lepsze niż spray.
  14. Muszę swojego shamować bo po Twoim programie auto dostało nowe życie Banan długo z gęby nie schodzi
  15. Capulet odpowiedział(a) na RadzJo temat w Audi A4 B7
    Ja kupiłem kawałek 55 cm. x 153 cm. i jeszcze sporo zostało. Więc myślę że jak weźmiesz 40 cm. to będzie na styk, pod warunkiem że nic ci się nie zepsuje Rolka folii CARBON jest właśnie 153 cm. szeroka więc wymiar jaki kupujesz jest ograniczony bo docinają po szerokości. Ja za taki kawałek zapłaciłem 98 zł brutto.
  16. Capulet odpowiedział(a) na RadzJo temat w Audi A4 B7
    W Gdańsku masz firmę Lambda na ul. Gen.J.Hallera 132 tam dostaniesz na miejscu dobre folie. A jak byś kupował większą ilość to daj znać na PW to załatwię ci tam spory rabat
  17. Capulet odpowiedział(a) na gangs temat w Audi A4 B6/B7
    podobnie jak w b6 Czyli trochę roboty jest
  18. Pochwal się efektem
  19. ładnie Założyłem FMIC i chciałem korektę zrobić na 200 KM i zmniejszyć o 30 niutki to tracił trakcje na drugim biegu (ośka) ale sprzedałem Passata i kupiłem AUDI Z AVF-a chyba spokojnie można 170 KM wyciągnąć samym programem.
  20. U mnie po "lekkim" programie na AVF-ie wyszło 189 km i ponad 420 niutków. Wsadzone było tylko turbo od BRD
  21. Mistrzostwo daj znać ile mniej więcej kosztuje takie oklejenie.
  22. Dzwoniłem dziś do ASO w Łodzi i zamówiłem. Też sprzedają na sztuki, po 14 zł.
  23. Faktycznie wszystko jak na dłoni przegapiłem temat albo nie umiem szukać
  24. Capulet odpowiedział(a) na RadzJo temat w Audi A4 B7
    Oklejałem wczoraj 6 elementów, dekory drzwi, popielniczkę i ramkę od biegów. Zajęło mi to jakąś godzinkę max półtora. Ale starałem się żeby wyszło idealnie. Co do folii to kup na wszystkie dekory bo na 100% nie dobierzesz takiej żeby wyglądało jak ori. Najtrudniej jest wyprowadzić tą stronę listew od której zaczyna się je ściągać z auta ale tak jak mówiłem podstawa to grzanie i dobra folia.
  25. Ok źle Cię zrozumiałem myślałem że potrzeba jest jakaś specjalna podkładka do haczyków a nie zwykła do wkręta heh Czyli numer który podał Andrzej załatwia sprawę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.