-
B9 Fellows
Mam pytanie… Mam zalozone felgi 8,5J x 20” et 35 opony to Pzero w rozmiarze 255 30 20, jak jest mokro to przy na maxa skreconych kolach slychac stukanie tak jakby jechalo sie po jakis muldach czy belkach czy cos w tym stylu… czy ktos ktos jezdzi na takim zestawie i mial podobny problem?? Nie wiem juz sam czy to przez rozmiar opon czy ze to akurat opony Pirelli. Wielkosc felg nie powinna przeciez z niczym kolidowac. Czy moze powinienem zmienic opony na 265/30/20??
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Witam , czy ktoś może podrzucić jak zmniejszyć siłę grzania foteli VCDSem ??
-
Przeróbka oparcia tylnej kanapy nieskładanej na składaną w Audi A4 B6
witam, musze poszukac czy gdzies to jeszcze mam, ale nic nie obiecuje, dam znac
-
Przeróbka oparcia tylnej kanapy nieskładanej na składaną w Audi A4 B6
Witam! Jezeli ktos bylby zainteresowany to mam komplecik mocowac do tylnej kanapy skladanej do sedana w wersji farbycznej z nieskladana
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Czy jest cos lepszego niz tplink 3020 z dolaczonym modemem bo jak utraci polaczenie z internetem to za dlugo laczy sie ponownie ??? Moze ktos poda jakiego dokladnie modelu/rozwiazania uzywa u siebie i jest z tym lepiej (moze jakis modem z sim z LAN) ??? Z gory dzieki!!!
-
C7 Resident
Witam kierka nadal na stanie ??
-
C7 Resident
W razie czego sie odezwe
-
C7 Resident
Dzieki bardzo kolego nawet nie wiesz jak ulatwiles mi poszukiwania Pozdro
-
C7 Resident
A trzeba cos zmieniac zeby przyciski chodzily czy normalnie plug&play bez jakiejkolwiek ingerencji ??
-
C7 Resident
Witam Panowie! Pytanie czy ktos przerabial temat albo wie co i jak ze zmiana kierownicy z plaski dolem. Chodzi o to czy idzie zlozyc jakos zestaw z kierownicy plaskiej od np od A3 (bo jest ich duzo wiecej na rynku) plus prawidlowy Airbag ktory pasuje pod C7 (z tego co wiem Airbag od A3 nie podejdzie) ?? Czy wogole jest taka mozliwosc bez wiekszej kombinacji?? Gdzies juz chyba to widzialem kiedys ale nie moge nigdzie tego znalezc...
-
Audi A6 ULTRA
Witam! Wiesz moze jaki dokladnie to model felg albo masz ich numer ?? za***ista furka
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Witam ponownie kolego! Pytanie ode mnie gdzie nabyles kierke ?? Masz kogos kto ogarnia tego typu sprawy?? Nie moge znalezc takiej jak mnie interesuje nigdzie. Pozdro!
-
C7 Resident
Z tego co wiem to nie ma innej opcji jak rzezba cala zabawa polega na obroceniu tego plastku w srodku bo w polifcie przycisk jest z przodu podgrzewanie opalarka i zabawa w obracanie...
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
W takim razie musze kupic jakis Hub USB i podpiac to w ten sposob... dzieki za wskazowke mam nadzieje ze to bedzie to
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Pany padl mi juz trzeci router tp-link 3020. Kazdy z nich dzialal okolo 3-4 tygodni. Moze przez zasilanie z zapalniczki zamiast z USB. Juz mnie to wku...a dosyc mocno bo ile razy moze padac router?!? Czy ktos zna jakas alternatywe?