-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Nie auto 100% seria + lpg
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Witam wszystkich Ja już jestem po wizycie u Grześka, robota pierwsza klasa, auto nie do poznania. Polecam wszystkim, nie zastanawiajcie się, ja jestem mega zadowolony, auto w końcu zaczęło normalnie jeździć i wyprzedzać, a na pierwszy raz zrobiliśmy w aucie tylko program Poniżej macie mój wykres, pochwalcie się co tam wyszło u was Auto A4 B6 1.8t BFB
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Ja jestem jak najbardziej za Fajnie by było gdyby ktoś kto ma bliższy kontakt z Panem Grzegorzem coś zorganizował... ja jestem gotów przyjechać z Olsztyna
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
A może ktoś się orientuje czy Gregor planuje jakieś grupowe chipowanie w najbliższym czasie?
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
A czy do BFB także pasuje p&p sprzęgło z AWX?
-
Spoty Olsztyńskie
Witam A ja nowicjusz bardzo chciałem podziękować za miłe przywitanie i oby do następnego
-
Wymiana kierownicy na trójramienną
Dzięki za odpowiedź, a czy kierownice trójramienne w A4 B6, A6 C5 i A3 są takie same?
-
Wymiana kierownicy na trójramienną
Witam Posiadam zwykłą kierownicę czteroramienną, taką jak na zdjęciu poniżej: Chciałbym ją zmienić na trójramienną sline, czy razem z kierownicą muszę wymienić taśmę poduszki?
-
17" et28 do B6?
Dzięki Panowie za odpowiedź, rozmawiałem już z osobą, która posiada takie felgi w B6 i rownież potwierdza, że sie zmieści
-
17" et28 do B6?
Witam Czy felgi od Audi A5 o rozmiarze 7,5x17" et28 wejdą do A4 B6? Nie będzie ocierało o nadkola? Jakie rozmiar opon proponujecie do tych felg? dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
ok rozumiem, zacząłem dopiero zgłębiać o tym wiedzę także proszę o wyrozumiałość, mieszkam w małej miejscowości i ciężko u mnie o kogoś kto ma o tym pojęcie, mam tylko pytanie czy jest jakaś tańsza alternatywa kupna kabla niż za 1500zł?
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Mówisz o kablu za 1500zł? Nie potrzebny mi taki profesjonalny kabel. Jedyne co mam zamiar nim robić to zakodować te piloty, skasować inspekcję plus ewentualne kasowanie błędów. Na aukcji tego kabla VAG K+CAN Commander 1.4 od viakena jest napisane ze można przypisać piloty? Jeżeli nie ten, to który kabel kupić z allegro?
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Robiłem różnymi sposobami znalezionymi w internecie np.: Włączyć zapłon na krócej niż 5 sek. - Wyjąć kluczyk ze stacyjki - Nacisnąć przycisk otwierający. - Nacisnąć przycisk zamykający 3 razy. - Puścić przycisk otwierający. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny. Przerobiłem tak chyba 5 różnych sposobów i nic. Pozostaje chyba tylko programowanie w VAGu. Którą wersję VAGa wybrać aby łączyła się z A4 B7? Czy kabel VAG K+CAN Commander 1.4 będzie wystarczający?
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Witam. Kupiłem niedawno Audi A4 B7 2006r. Dostałem do niego dwa piloty, jeden pilot już nie działał (dioda na pilocie mruga ale samochód nie reaguje), drugi działał do dzisiaj (również dioda na pilocie przy naciśnięciu się zapala ale samochód nie reaguje) baterie wymienione na nowe. Wszystkie próby zakodowania pilotów mechaniczne tzn. bez VAGa zawiodły. Czy program VAG-com + kabel z allegro VAG can oraz standardowa procedura programowania pilotów wystarczą do zakodowania pilotów? Dodam, że niestety nie posiadam pinu dołączonego do kluczyków.
-
[ALL B7] Pilot w kluczyku przestał działać
Witam. Kupiłem niedawno Audi A4 B7 2006r. Dostałem do niego dwa piloty, jeden pilot już nie działał (dioda na pilocie mruga ale samochód nie reaguje), drugi działał do dzisiaj (również dioda na pilocie przy naciśnięciu się zapala ale samochód nie reaguje) baterie wymienione na nowe. Wszystkie próby zakodowania pilotów mechaniczne tzn. bez VAGa zawiodły. Czy program VAG-com + kabel z allegro VAG can oraz standardowa procedura programowania pilotów wystarczą do zakodowania pilotów? Dodam, że niestety nie posiadam pinu dołączonego do kluczyków.