Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle


hunter91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Organizuje grupowy chiptuning u grześka na miejscu.Max 20 osób.Terminy chipa ustalane Indywidualnie ,ale to będę wiedział po świętach.Zaletą grupowego jest to że będzie taniej oczywiście :)

Kto chętny na 100 % proszę pisać..Jaki samochód modyfikacje,ja ustale terminy po uzgodnieniu z Grześkiem.Prawdopodobnie po dwa auta na dzień.(niepotwierdzone)
numery telefonu dla bezpieczeństwa na pw mi pisać.Będę do każdego telefonował z dokładną datą.
(PROSZĘ PISAĆ ZAKRES PRAC-pozwoli to dokładnie rozrachować czas -czy dwa auta czy jedno na dzien)

PROSZĘ PISAĆ MI PW CZY WPISAĆ NA LISTĘ + JAKIE MODYFIKACJĘ JEŻELI PO WSTĘPNYCH USTALENIACH Z GREGOREM JESTEŚCIE ZDECYDOWANI


1.Ja(hunter) Audi A4 B5 99r 1.8 T ANB. Downpipe,soft,wtryski na 100% (turbo,fmic pod znakiem ,,?" ze względu na oczywistość $) OPOLSKIE koło OPOLA

2.Kazik_zgr AUDI A4 B6 02 r 1.8 T AMB Ze Zgierza kolo Łodzi dp+wtryski+soft
3.xsaren AUDI A4 B6 02r 1.8 T BFB + lpg Zakres prac: Diagnostyka auta, chiptuning, dostrojenie LPG
4.Marcin_Franz Audi a4 b5 1.9 TDI AFN 99r ze Zgierza
5.Iceweed audi a4 b6 2.7 Bi TUrbo soft

6.Asfalt120 audi a4 b6 AVJ soft

ZAPISY ZBIERAM DO 20 KWIETNIA. Wstępnie

wszystkie modyfikacje,softy będą od maja.Każdy indywidualnie musi się umawiać.Po prostu prosze dać mi znać na pw bym wpisał na liste+modyfikacje + nr telefonu=wyjasnie pare rzeczy z miła chęcią

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by bardzo pasowało między 15 a 18 kwietnia [emoji3]

Edytowane przez marcin_franz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś określony termin czy mogę się zapisać na grupowy a wpaść kiedy już będę mógł ?? Bo przed wakacjami to się nie wyrobię raczej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt zależy od ilości osób.narazie ceny nie znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje taka szansa zeby zrobic np. grupowe strojenie w innym miescie? Pewno sporo osob by sie zdecydowalo gdyby to bylo gdzies w centrum polski.

Edytowane przez KrzysAudi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie brak czasu na wyjazdy.

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie bym sie pisal na zrobienie fmic i strojenie tylko pierw chcialbym znac przyblizone koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych w sprawie kosztów i ustaleniu indywidualnego terminu proszę o tel 731 226 888.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


za daleko Panowie do Was myslalem ze akcja gdzies na ślasku

moze warto jechac? sa tacy co zachodniopomorskiego przyjada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdecydowany - tylko jaka będzie różnica w cenie pomiędzy grupówką a indywidualnym chipem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy soft u mnie jest indywidualny, osoby zainteresowane grupowym chiptuningiem proszone są o kontakt tel (j.w.) w celu ustalenia dogodnego terminu w maju, który jest ustalany z porozumieniu z właścicielem pojazdu.

Z racji tego że zgłaszają sie do mnie auta które są zmodyfikowane cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości modyfikacji.

Dostępne modyfikacje na grupowym

-chiptuning

-pomiary mocy

-diagnostyka

i inne modyfikacje

w razie pytań proszę o tel 731 226 888.

Edytowane przez gregor10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moja rada jak checie robić FMIC, DP, TIPy przed przyjazdem to odpuście sobie i umawiać się na wszystko u Grześka zaoszczędzicie sobie kłopotów a robota zawsze profi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Ja już jestem po wizycie u Grześka, robota pierwsza klasa, auto nie do poznania.

Polecam wszystkim, nie zastanawiajcie się, ja jestem mega zadowolony, auto w końcu zaczęło normalnie jeździć i wyprzedzać, a na pierwszy raz zrobiliśmy w aucie tylko program :)

Poniżej macie mój wykres, pochwalcie się co tam wyszło u was :)

Auto A4 B6 1.8t BFB

bf704f4b8d750c86.png

Edytowane przez xsaren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...