Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nie będzie pokazywać na fisie otwartych drzwi i poziom paliwa będzie pokazywać odwrotnie. Paliwo da się ogarnąć przez edycję wsadu, ale z drzwiami nie da się nic zrobić.
  2. marcin_franz odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    To jest niestety przedlift i pewnie się taśma odkleiła. W tym liczniku fisa się nie wymienia
  3. marcin_franz odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    Jakby interesowało Cię załatwić to wysyłkowo to zapraszam
  4. Można spróbować wymienić silniczki, ale może też się okazać, że pada procesor i wtedy gra nie jest warta świeczki. Lepiej wymienić na vdo
  5. Sprawdź, czy grafitowy wirnik w pompce jest cały i zimne luty na płytce
  6. Aktualnie masz Jaegera. Każdy poliftowy vdo będzie dobry. Błąd który Ci wyskakuje jest spowodowany tym, że masz niepełną wersję programu. Co do tego jaki kupić to wszystko zależy od ceny. Jak będzie tani ze słabym fisem to można kupić i wymienić fis.
  7. Pin z Jaegera odczytasz kablem vag tacho. A masz w ogóle immo3?
  8. A co do oleju to prawdopodobnie czujnik w misce jest uszkodzony i nadaje się do wymiany. Tylko jak byś kupował to tylko oryginalny, albo nawet sprawną ori uzywkę.
  9. marcin_franz obserwuje zawartość Łódzkie
  10. Jak przełożenie licznika pomogło, to masz winowajcę i raczej innego sposobu nie będzie
  11. Tylko w przedlifcie
  12. Jaeger ma białą tylną obudowę, a vdo czarną, oraz jest jeszcze taka minimalna różnica widoczna od przodu jak na zdjęciu
  13. Nie masz licznika Jaeger, masz vdo, więc kwestia licznika raczej odpada
  14. A jaki masz licznik. Jak nie wiesz to zrób zdjęcie.
  15. O Matko Boska, ale ktoś nakombinował [emoji23] Wywal ten pilot i centralkę która go obsługuje. Wyrwij gdzieś na szrocie komplet wkładek i kluczyki abyś miał jeden do wszystkiego. Pastylki immo przełóż do "nowych" kluczyków. Tak z ciekawości to opisz na zdjęciu który klucz jest od czego [emoji846]
  16. marcin_franz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Będziesz musiał zmienić obie wtyczki i pozamieniać odpowiednio piny, bo obecnie masz niebieską i żółtą wtyczkę, a w tym z a6 jest niebieska i zielona.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.