-
Dlaczego od 2000 obrotów jest moc ?
Właśnie coś z tym podobnego mam ?
-
Dlaczego od 2000 obrotów jest moc ?
Jeździłem peugotem 2.0 110km 1999r jest lepiej niż moja Audi gdy dam gaz na maxa od razu lepiej idzie a Audi dopiero gdy przekroczy 2000 obrotów na minutę ...
-
Dlaczego od 2000 obrotów jest moc ?
Cholera no ciezko powiedzieć chce mieć od razu moc jak nacisne pełny gaz a nie muszę chwilowo czekać aż przekroczy 2000 obrotów na minutę ... Nie wiem czy nie za bardzo wyjaśniłem o co chodzi. Muszę nagrać filmik ale zmieniam amortyzatory, wahacze, przeguby, tarcze i klocki
-
Dlaczego od 2000 obrotów jest moc ?
@panduzeka czyli można powiedzieć że tak ma być i nie darady zmienić ? Dobrze zrozumiałem ? ?
-
Dlaczego od 2000 obrotów jest moc ?
Witam serdecznie nie dawno posiadam Audi a4 B5 1.9 TDI 2000r. oznaczenie silnika AJM 116 km. Od razu pisze zeby nie bylo dopiero uczę się i rozwiązać problemy. Moje pytanie do was to tak. Jadąc na 3 biegu mając 1800 obrotów chce dodać gaz ale łapie moc dopiero od 2000 obrotow. Dlaczego tak jest ??? Na wyższych biegach tak samo się dzieje. Sprawdzałem wszystkie przewody n75 może coś ominolem. Mam nadzieję że jaką kolwiek odpowiedz dostanę od was oraz zrozumienie o co chodzi
-
Czy podejdzie licznik do AUDI A4 B5 ?
Witam Posiadam audi A4 B5 1.9 TDI 2000r AJM 116km. Moje pytanie tak. Czy podejdzie Licznik full FIS AUDI A6 C5 allroad 2.5 AKE 180 KM wersja europejska do mojej B5 ? Czy będę miał problemów podczas wymiany liczników np kable lub wtyczki będą szerokie? Dziękuję za odpowiedź
Serrek_AUDI
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta