Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iceweed

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iceweed

  1. Jest jeszcze możliwość zakupu stabilizatorów rs4 b7 przód , tył po rabacie?
  2. https://www.facebook.com/discopoloiceman?ref=hl
  3. https://www.facebook.com/pages/Najtwardsza-szkoła-na-emigracji/318212648333178?ref=hl
  4. iceweed odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam poduszke tuningowa
  5. iceweed odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co daje czlonkostwo w b6 division? mam a4 b6 2.7 biturbo
  6. silnik 3.0 to złom , ładuj 2.7bit najtaniej wyjdzie moze być AJK z a6 tam jest 230ps, po chiptuningu 320ps na 1 bar idzie ustawić Moje auto jest po swapie na 2.7bit jestem aktualnie w Kraśniku , możesz podjechać zobaczyć.
  7. Nagraj filmik
  8. iceweed odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Ivan podziel sie z nami a nie na priv aby ukrywasz rozwiazanie
  9. najlepiej w tym silniku precaty wywalić i reszty nie ruszać.
  10. w tdi wycinaj odrazu
  11. neuspeed
  12. trzeba
  13. wstaw dodatkowe tlumiki np rm motors
  14. sam osobiscie miałem przelot w 3.0 asn bez katów i precatów ze środkowym supersprint i końcowe seryjne. Auto było niewiele głośniejsze od serii , najwięcej końcowe wyciszają układ.Pózniej kupiłem neuspeed i było idealnie , w trasie na niskich obrotach cisza , 0 buczenia.
  15. wrzuć filmik na serwer , bo nie działa.
  16. iceweed odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    miltek
  17. iceweed odpowiedział(a) na toma86jg temat w Audi A4 B5
    turbo mozna dolozyc lub kompresor
  18. w tej cenie kupisz dwa koncowe tłumiki np remus,borla,
  19. 2.0 fsi 150ps ma Stopień sprężania 11,5 : 1 : 1
  20. wywalenie kata to raczej spadek mocy bez ruszania ecu, Fragment specyfikacji ww tłoków:Kompresja po założeniu tłoków wossner: 12,3:1 Std. kompresja dla tego silnika: 8,9:1
  21. sama wymiana tłoków bez ruszania niczego doda ci 10ps
  22. Na tych tłokach 150 koni zrobić to nie problem wystarczy do tego zrobic porting kolektora dolotowego wydechowego oraz glowicy . Remap

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.