Treść opublikowana przez iceweed
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
lepiej by bylo jakby go skrocil aby koncowki nie wystawaly
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Tak ostatnie miazga aby fele zmienic http://i24.photobucket.com/albums/c47/darrbar/Car%20stuff/CIMG1784.jpg http://i750.photobucket.com/albums/xx148/Quackersss/DSC_02925.jpg DSC02022 | Flickr - Photo Sharing! http://i298.photobucket.com/albums/mm279/Alaayacouba/149d0fb3.jpg http://www1.garaget.org/archive/114/113806/197173/large_197173-2288713.jpg
-
Trzęsie i śmierdzi siarką
cewki
-
Jakie kolumny za ok. 1000 zł?
Ja osobiscie mam zestaw magnata sub 630a i jestem bardzo zadowolony
-
Dymi bardzo mocno na biało
niby czego wolna jazda?? Moze walic pelen ogien
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
nie raz sie spotkalem ze czujnik uszkodzony a poduchy cale mysle ze jakby oba sie uszkodzily to wtedy wypali
-
Czy to brak oleju w skrzyni?
zalej millersa nt nie pozalujesz
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
to zatankuj sobie ta benzyne do silnika spalinowego:facepalm: ja zrobilem ostatnio volvo v70 2.5td 1300kilosow na pelnym baku
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ja niewiem bo zawsze do pelna tankuje ale pewnie gdzies tez tyle
-
Sportowy środkowy tłumik w Audi A4 B6 3.0 ASN
to nie dlugo sie wypali
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
jak sie jezdzi jak emeryt to mozna zakladac
-
Bbs lm 19"
NOWE FELGI AUDI R8 V12 19 CALI 5X112 RATY CUDOWNE (2494732488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Bbs lm 19"
wiem ze cie nie stac nie w tym rzecz tylko ze mozna kupic pewne wytrzymale felgi w tej cenie a nie jakies plastelinowe
-
Stary ON z karnistra - może się coś stać ?
nic sie nie powinno stac to nie statek kosmiczny dolej ropy premium do pelna jak sie boisz
-
Bbs lm 19"
łade fele szkoda ze repliki dlaczego nie zakladasz 4x takich samych opon jak zaleca producent?
-
Skradzione
jaki nr rej';;???
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
wasz poziom to piaskownica sam zobacz jak masz mózg to zrozum pewne kwestie bo ja nic obrazliwego na poczatku nie napisalem i nikt mnie nie przekona ze gaz jest lepszy od benzyny
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
hahaha to wy wszsyscy gazownicy/?? co robicie na a4klub?? ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- lamusy d*pa cicho bo wam tego ogórka w odbyt wsadze na zlocie jak sie spotkamy i bedziecie za***rdalac na golasa hhahaha
-
Spoty wrocławskie
Co z tego jak Ksiąd pierdolnie ze sprzegla przy 6k obrtów to Maciek nawet srubekręta jeszcze nie zobaczy
-
holowanie s4 - gdzie jest hak z przodu
tak
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
gaz jest do zapalniczek i kuchenek
-
BUŁGARIA - Wczasy proszę o informacje
Byłem z złotych piaskach ogolnie bez rewelecji mozna pojechac za ta kase do turcji albo egiptu
-
SWAP przodu B7 do B6
Z błotnikami nie ma problem wystarczyc wyciąć zgrabne przody blotnikow z b7 i polaczyc ze starymi od b6
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
z s4 ewidentnie cos nie tak
-
Głośne trzeszczenie
MI w tej sytuacji pomogla wymiana poduszki pod skrzyna begów