Treść opublikowana przez iceweed
-
Dziwny odgłos podczas jazdy
zobacz czy masz luz na wałku skrzyni
-
Naprawa w ASO czy w warsztacie blacharsko-lakierniczym?
Oddaj do aso pewnie jeszcze cos znajda wiecej do roboty
-
Temp 110* nie załącza się wiatrak.
Pompa wody
-
Poszukiwany warsztat okolice ZG, SULECHÓW, ŻARY, Żagań
Witam tez szukam moj nr661631005
-
Wymiana kolektora wydechowego w Audi A4 B6 3.0 ASN
usszczelki nowe i planowanie, popekac nie ma opcji
-
2.5tdi 2002 b6 zgasł podczas jazdy???
zdejmij czujnik temp i sproboj odpalic
-
Jakie turbo??
wkladaj gt37 jk cs to mam taka akurat
-
[ALL] Jaki kolor samochodu_ Propozycje
velvt purple
-
Multitronic głośniej pracuje na P,R,D i S
Ta lepiej kupic skrzynie zamiast olej wymienic typowo polskie rozumowanie
-
Nowe turbo tylko jakie???
gt28rs
-
Wyrzucanie płynu korkiem zbiornika wyrównawczego
pompa wody
-
Jak uzyskać świst/gwizd turbosprężarki w Audi A4 B6 2.5 TDI?
poczekaj az bedzie padac turbo:decayed:
-
[ALL] Jaki kolor samochodu_ Propozycje
http://bespokemotor.com/wp-content/gallery/velvetpurpleaudis5/3555349299_9f264ae055.jpg Z palety audi exclusive
-
Multitronic głośniej pracuje na P,R,D i S
chyba az 40tys
-
Multitronic głośniej pracuje na P,R,D i S
olej juz do wymiany
-
1.8T program Digitun
Mozliwe ze po modzie auta moglo cos wyjsc , GTO to jeden z najbardziej kompetentnych w tej dziedzinie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
nawiązujac do mojej wypowiedzi taki maly filmik pogladowy sorry za muzyke w tle bo tak naprawde to prawdziwe granie jest od 5k rpm ; od 80 voll gaz
-
[ALL B6] Wytrzymałość amortyzatorów
ja zmienilem na kayaba tyl i juz 50k nalatalem
-
1.8T program Digitun
druciarze nie modyfikuje sie nie sprawnego auta
-
Prośba o wypełnienie ankiety
wypelnilem;d
-
Ledy bixenon b8 do b6 ??
ogarniety blacharz by dal rade:decayed:
-
Zamiennik katalizatora do Audi A4 B5 1.9 TDI AVG
Wstaw rure o takiej samej srednicy.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Moj rekord to 560km na pelnym baku , vmax ponad 260 licznikowe do 100 ponizej 7s
-
...::: Gran Turismo 6 :::...
Oni dopiero pracuja nad tym w empikach sie ukaze za kilka lat
-
LPG do TFSI
Kup sobie astre jak chcesz gaz zakladac