Chlopaki mam juz srodkowy supersprinta i teraz zastanawiam sie czy dac do konca rury bez tlumikow koncowych czy lepiej z koncowymi?? jak to sie ma do osiagow auta?
ECU przestawilem w SKN TUNING
Cześć
Czy jest możliwość ze spadna mi osiagi po montazu srodkowego sportowego tlumika renemowanej firmy?? Tłumik jest dedykowany do mojego auta ale chce zostawic caly uklad pozostaly seryjny aha i nie mam juz 2 tylnych katalizatorow , komputer juz przestawiony checka nie pokazuje.
Z góry dziekuje za odpowiedz.
D1S to oznacza żarówke ksenonu? Jak tak to posiadam taką
BTW dzięki za odpowiedz
eDIT:
Zauważyłem że pzetwornice w s4 są inaczej zamontowane niz w lampach ksenonnowych wiec jak z bym bixenonem Panowie?? Co jeszcze potrzebne jest?
Cześć czytam i czytam strona po stronie ale nigdzie nie jest napisane proponuje żeby zrobić opis części potrzebnych do zmiany z ksenonu na bixenon i przykleic u góry forum żeby każdy miał wgląd