Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iceweed

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iceweed

  1. Trzeba tunera odwiedzic
  2. Chlopaki mam juz srodkowy supersprinta i teraz zastanawiam sie czy dac do konca rury bez tlumikow koncowych czy lepiej z koncowymi?? jak to sie ma do osiagow auta? ECU przestawilem w SKN TUNING
  3. ja robie tak środkowy supersprint reszta seryjna bez kata zobczymy co z tego bedzie wstawie filmik jak zloze te klocki
  4. Chodzi jak moja teraz ;D fajnie ze odpisales Juz zamowilem sobie supersprinta srodkowy a co do katow to wywalilo chceck ale tuner mi to ogarnał
  5. Cześć Czy jest możliwość ze spadna mi osiagi po montazu srodkowego sportowego tlumika renemowanej firmy?? Tłumik jest dedykowany do mojego auta ale chce zostawic caly uklad pozostaly seryjny aha i nie mam juz 2 tylnych katalizatorow , komputer juz przestawiony checka nie pokazuje. Z góry dziekuje za odpowiedz.
  6. iceweed odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Cześć przetwornice i żarówki z lampy ksenon do bi pasuja??
  7. iceweed odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    D1S to oznacza żarówke ksenonu? Jak tak to posiadam taką BTW dzięki za odpowiedz eDIT: Zauważyłem że pzetwornice w s4 są inaczej zamontowane niz w lampach ksenonnowych wiec jak z bym bixenonem Panowie?? Co jeszcze potrzebne jest?
  8. iceweed odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    tak mówisz ale przetwornice przecież potrzebuje też czy stare moga byc?? To tylko same lampy wystarcza bez niczego?
  9. iceweed odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Cześć czytam i czytam strona po stronie ale nigdzie nie jest napisane proponuje żeby zrobić opis części potrzebnych do zmiany z ksenonu na bixenon i przykleic u góry forum żeby każdy miał wgląd
  10. Witam wszystkich Posiadam a4 3.0q lekko liźniete pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.