Treść opublikowana przez iceweed
-
Audi 2.4 V6
Sonde mozna wylaczyc programowo , koncowy od rs4
-
Ciśnienie oleju
xcess to bylo kilka lat temu więc dokladnie nie pamietam pomiarów,od tamtej pory leje tylko 300v
-
Ciśnienie oleju
Tak ja wymieniam co rok lub 10k ciśnienie oleju jest wyższe niż na 8100
-
Ciśnienie oleju
zalej motula 300v i sprawdz cisnienie
-
stuki w silniku od strony kierowcy
Głowice zapewne jk cos mam silnik ASN sprawny
-
Tłumik z 2.6 do 1.6?
Da rade od 2.6 i 1.8t do 1.6 wrzucic
-
Wytrzymałość 2'7 biturbo
Turbiny gt28rs , wtryski 630 po co kupowac dwa razy.
-
Drugi bieg
ja tak mialem w 3.0 pozniej 1 zaczela ciezko chodzic a potem tylko 3 4 5 6 i wsteczny został
-
Wytrzymałość 2'7 biturbo
Seryjne s4 b5 i wydech, IC z programem da do 350 koni. Z turbinami od rs6 ok 500 na turbinach gt28rs to juz 600 i ponad.
-
Gwizdanie turbiny
Kumplowi gwizdala od nowosci po regeneracji jak reka odjal.
- Temperatura 120°
-
drgania na wolnych obrotach
Najbardziej chodzi o wałek plastikowy , który się rozpada poprostu. Ja jeszcze za czasów 3.0 w moim b6 walczyłem z tym.
-
drgania na wolnych obrotach
Sprawdz stan gruszek i wałka w kolektorze dolotowym.
-
A4B6 3.0 V6 problem ze skrzynią tiptronic
Kolega ma sprawna używaną
-
A4B6 3.0 V6 problem ze skrzynią tiptronic
Wkładaj manuala odrazu.
- Gruszka
- Gruszka
-
Chiptuning A4 B6 1.8T 190KM
wkladaj gt28rs mam taka turbine po niskim przebiegu na handel pisz pw jak cos
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
125 koni i jedzie ponad 220 wiec jest bardzo dobrze jak na taką moc nie ma co gdybac
-
B6 3.0 V6, (benzyna)
szukaj z silnikiem asn
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ziombelki a da sie tak zrobic , żeby mieć navi które jest sterowane przez zwykle radio??
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
zawsze mozna wylaczyc
-
Dlaczego jeździ jak czołg?? :(
Auto w trybie awaryjnym , masz problem przekroczyc 120?
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
Najlepiej jakbys podłaczył
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
ogolnie mi sie podoba ale krotszy wydech = lepiej , duza roznica w srednicy w stosunku do serii np z 3.0??