Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny odgłos podczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. W moim Audi A4 B6 1.9 TDI AVF 2003r. wystepuje nastepujacy problem: podczas jazdy cos tak dziwnie jeczy z ukladu napedowego, nasila sie przy przyspieszaniu i towarzyszy temu takie jakby drganie ale drga tylko przy przyspieszaniu. Podczas jazdy po wcisnieciu sprzegla dalej jeczy cos. Dodam ze skrzynia 6b i 184 tys przebiegu wraz z ksiazka. Czego to moze byc wina? Dwumasy? Łożysk w kołach? Może przegubów? Albo opon? Nie wiem jak dokladnie opisac ten dzwiek ale to takie jeczenie ciagłe....

Opublikowano

opony i przeguby bym odrzucił... ponieważ dźwięk występuje tylko podczas przyśpieszania.. przeguby słychać przy skręcaniu takie strzelanie..

Opublikowano
  • Autor

Po podniesieniu auta na podnosniku i kreceniu kolami slychac dziwne strzelanie w skrzyni w miejscu gdzie wychodza przeguby... Czyzby cos z skrzynia? Czy to tak ma strzelac? Moze wymiana oleju?

Opublikowano

Zobacz lepiej czy wogole masz olej.... ja tak w swojej esce wykonczylem skrzynie....

Opublikowano

zobacz czy masz luz na wałku skrzyni

Opublikowano
  • Autor

Na jakim walku skrzynie gdzie to jest? te gdzie sa półosie przykrecone. Dodam że skrzynia to GBA a słyszałem ze sa one wadliwe.... Skrzynie HCF ponoc były lepsze

Opublikowano

zobacz na koło alternatora być moze to przenośi, takie chrabotanie masz na niskich biegach a na wysokich prawie nie odczuwalne??? spóbuj na jałowym biegu przygazować czy to też słychać

Opublikowano
  • Autor

na jalowym nic. tylko podczas jazdy wina lezy po stronie ukladu przeniesienia napedu

Opublikowano

Jeżeli masz dostęp do kanału,to odkręć półosie i zakręć, będziesz wiedział

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To raczej na 100% odglosy ze skrzyni

---------- Post dopisany 02-07-2012 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2012 at 12:01 ----------

Jako ze planuje wymienic skrzynie na inna. Aktualnie mam skrzynie manualna 6b o oznaczeniu GBA. A chce założyc skrzynie montowna od rok. 2004 o oznaczeniu HCF. Czy pasuje ona do silnika AVF bez problemu? Wiem ze trzeba zmienic poduszke od skrzyni bo HCF ma inna ma ktos moze nr czesci? A reszta? Sprzegło, wybierak moze zostac od GBA? Czy tez trzeba cos zmienic?

Opublikowano

jeśli chcesz wymienić skrzynię to sprzęgło też wymień - będzie spokój :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczy sie w jakim stanie bedzie ale jezesli chodzi o jego prace to narazie nie zauwazylem nic niepokojacego

---------- Post dopisany 08-07-2012 at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2012 at 21:11 ----------

I co nikt nie wie jaka tam ma byc poduszka i czy reszta pasuje bez zmian?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.