Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle


hunter91

Rekomendowane odpowiedzi

Bez kata było by lepiej ale super ze się podobało.szkoda tylko ze Ja Nie będę mógł się pochwalić wynikiem z racji niesprawny samochodu ale graty wyniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miałeś nie tak? Ja jadę w czwartek. Mam nadzieję, że mi sie uda, bo droga przede mną długa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Cholera wie co go boli.niby ecu ale zaś na innym nie działa dobrze. Na AWT śmigal ale na poprawnym anb nie chce. ILE masz km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety mi też się nie udało. U mnie był problem z wysterowaniem turbiny. Tak myślę, że to wina gruchy. No ale to już jutro będę obczajał, bo dopiero co wróciłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a robiłeś logi serii zanim pojechałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po wymianie turbo nie zrobiłem. Tylko przed. Tersz mam nauczkę :) ahh no trudno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Martin szkoda ze tak wyszło ale sam jesteś sobie winien

Ja wróciłem dziś od gregora.

Niesamowita frajda.będę mieć wykres to pokaże.Raz Szarpanie ale potem za***rdala. Po autostradzie mega frajda.na 5 tym biegu piz*a i jedzie niesamowicie.200 to jest od tak.szkoda tylko ze jeszcze nie ogarnąłem auta ale będzie zrobione. Nie poddam się

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam do nikogo pretensji, że tak wyszło. Ale nie poddam się tak łatwo i będę działał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo zmien badz do regeneracji bo cos tam masz zapieczone kierownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xaren ja tez mam ten silniczek co ty i autko od gregora wyszlo przeszlo rok temu parametry podobne tzn na Pb95 mam 297Nm i 191 Ps

cholera niedlugo wszystkie 1.8t w Polsce jak beda podkrecone to trzeba zaczac myslec o s4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po kontakcie z Grzeskiem z gregor10 otrzymałem następującą wiadomość:

Jest taka mozliwosc ale musza byc to silniki 2.0tdi/1.8tfsi/2.0tfsi /3.0tdi  i od obejmuje auta od 2008r w gore czyli a4 b8/a5/a6 c6 / c7 .Minimum 10 osob. Rabat wtedy -200zl. od ceny wyjsciowej dla danego silnika.
1.8-2.0tfsi 1400zl
2.0tdi 1200zl
3.0tdi 1600zl
Od powyzszych cen -200zl na grupowym tuningu.
dodatkowo w przypadku 3.0tdi stronic program do skrzyni +700zl.
Kazde auto Umawiane indywidualnie i zaliczka 300zl od kazdego chetnego wziac udzial w grupowym chiptuningu.
Pozdrawiam

czy ktoś chetny

Edytowane przez Dr Blood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...