-
-
Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
Szukam osoby która wykona parametryzacje w woj. Śląskim
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
czy ta modyfikacja pozwala na korzystanie z funkcji automatycznego załączenia świateł mijania po zmroku? I czy poza innym czujnikiem zadziała ta modyfikacja w lifcie?
-
Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
dobra robota
-
Proszę o szybką pomoc
Witam, szukam numeru tulei wahacza tylnego dolnego strona zewnętrzna. Chodzi mi o tuleje zaznaczoną na czerwono
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Siemka, mam nastepujacy problem z rns-e kiedy wlacze swaiatla pozycyjne radio sie rozjasnia natomiast gdy je wylacze sciemnia sie. Z tego co wiem powinno byc na odwrot. Cala reszta dziala tak jak powinna. Auto to a3 8l z 1/2 fis podlaczone przez emulator can. Powodem tego moze byc na odwrot podlaczone can'y?
-
emulator can bus rns pytanie
Siemka, miał ktoś z was już styczność z emulatorem can bus do rns-e? Miał bym kilka pytań do kogoś kto to już montował.
-
Koła z lewej strony bardziej wystają
wszystkie felgi są sprawdzone i mają takie same parametry
-
Koła z lewej strony bardziej wystają
Prawe tylne kolo wzgledem przedniego prawego jest bardziej schowane o okolo 10mm Prawe tylne kolo wzgledem przedniego prawego jest bardziej schowane o okolo 10mm
-
Koła z lewej strony bardziej wystają
Siemka, dzisiaj mierzyłem jaki dystans powinienem kupić aby wysunąć bardziej koła i po pomiarach wyszło mi że koła po lewej stronie samochodu bardziej wystają niż z prawej. Jak to naprawić lub co jest tego powodem? Różnica to około 5mm z przodu i 10mm z tyłu pomiędzy lewym a prawym kołem
-
czy pół fis ma can'y
ok, dzięki za info.
-
czy pół fis ma can'y
Siemka, szybkie pytanie czy pół fis ma can'y? Chciał bym podpiąć do b5 rns-e prze can-h, can-l
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ok czekam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jak wejść w rns-e do tych ustawień o których mówisz?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
mam soft 0750 z sds i mimo to nie przesuwa
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A ktoś wie co zrobić żeby przesuwał? Domyślam się że będzie to kwestia kodowania.