No właśnie ja nie mam pojęcia czy ona jest taka sama.pompy nr 06B103535B podobno od 2.0 tsi. Bo już była wymieniana.
*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin Dział " Na każdy temat" nie jest do zadawania pytań technicznych - temat przeniesiony
Witam wszystkich, potrzebuje pomocy. Mianowicie chodzi mi o to, że w mojej pompie oleju sprezynka jest w dwóch częściach ... Czy istnieje jakąś możliwość włożyć ja z jakiej innej pompy ?? Albo jakoś łatwo dostać taka ? A,może nie musi być taka sama ? Pomóżcie proszę
teoretycznie aż tak masakrycznych dróg nie mam Ale obawiam się gdy ktoś z tyłu usiądzie to może obcierać, z drugiej strony chciałbym, by ładnie wyglądało
Witam wszystkich. Mam wielki dylemat, mianowicie aktualnie posiadam alu 17 z oponkami 235/45. Myślę nad zmianą na 19 z oponkami 235/35. Powiedzcie, doradźcie, jest sens? Jakie koło ładnie by wyglądało ? Jaki kolor do ciemnego granaciku ? Będą obcierać? Czy wejdą bez problemu. A może zostać na 17? Aktualnie mam takie koło :zdjęcie podglądowe