-
Wiecie czyje to B7?
https://www.olx.pl/d/oferta/audi-a4-b7-s-line-CID5-ID157Zec.html
-
B6 DIVISION
Cześć Pany! Potrzebuje kontakt do ''turzol'', odnośnie felg z działu sprzedam, ale nie mogę mu wysłać PW Poradzicie coś???
- B7 Crew
-
Czujnik otwarcia tylnej klapy - avant
Czyli kupiłem zepsuty mikrostyk? Jak mogę go sprawdzić?
-
Czujnik otwarcia tylnej klapy - avant
Teraz ja troszkę odgrzeję kotleta... Pany gdzie znajduje się w B7 avant czujnik otwarcia tylnej klapy??? Na fisie nie pokazuje otwarcia, lampki w podsufitce i klapie nie świecą, mikrostyk otwiera klapę tylko z pilota. Kupiłem inny mikrostyk /całą blendę/ i nic nie pomogło. Macie jakieś pomysły???
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Pany poczytałem 7str i nadal nie kumam gdzie szukać usterki. Pacjent to B7 Zamek mam 8p4827505 /jak w A3/, więc temat blaszki chyba odpada. Klapę mogę otworzyć tylko z pilota, mikrostyk nie daje oznak życia. Podświetlenie tablicy działa Lampka na klapie biało-czerw. nie działa Podświetlenie bagażnika nie działa /świeci tylko jak przełącze ręcznie na 1 FIS nie pokazuje otwarcia klapy
-
Nie odpala brak błedów
Ja również słyszałem, że pompka podaje paliwo, ale tylko mi się tak wydawało /pompka się zacinała czasem podawała czasem nie/. Odkręć wężyki, poproś kogoś o pomoc, żeby próbował odpalić auto, a Ty obserwuj czy podaje paliwo czy nie /tylko podłóż sobie jakieś czyściwo, żeby nie śmierdziało Ci póżniej oktanami w bagażniku.
-
Nie odpala brak błedów
Jak sprawdzałeś pompke paliwa? W 1.6 pompka paliwa podaje paliwo w momencie rozruchu, a nie po przekręceniu zapłonu /bynajmniej ja tak mam w ADP/. Filtr paliwa, powietrza? -kiedy wymieniałeś?
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Auto piękne, ale gumy z tyłu... -o co kamam
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.tvn.pl/news/7780/view
-
[B5 ARM] Uszkodzona pompa paliwa
Zmień mechanika Też padła mi pompka paliwa, założyłem od 1,8 i pompuje już ponad rok paliwo. Pzdr!
-
gdzie w podróż poslubna
Jedż do Bodrum, byłem w 2010 w Royal asaerlich beatch, piękny hotel, miasto, żyje nocą, zabawa non stop. Polecam!
-
[B5 ADP] Problem z paleniem na mrozie benzyna
sprawdż dokładnie pompke paliwa, bo mi raz podawała paliwo, a jak miała kaprys to leciała w ch... tzn kulki mam nadzieje, że wymieniłeś filtr paliwa
-
Petycja - zabójstwo husky
tak na dobranoc /zobaczcie do końca/ http://www.youtube.com/watch?v=wNC1LrizXOs&feature=player_embedded#![br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________ !to filmik mojej koleżanki cytat biała suczka, która jest wykorzystana na stronie głównej w grafice, nie zyje, została poddana eutanazji w schronisku w Gdyni Ciapkowo... nie zdązyliśmy.... wszystkie historie i zdjęcia tam przedstawione są autentyczne i z Polski... TAK TO NAPRAWDĘ WYGLĄDA
-
Petycja - zabójstwo husky
mało wiecie, przykładów jest mnóstwo... http://www.bulterier-forum.pl/bytom-suczka-zakopana-zywcem-vt4316.htm http://www.konin.lm.pl/aktualnosci/informacja/49365/Okrucienstwo-nie-do-przyjecia[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 21:33_________________________________________________http://www.bull-bazarek.eu/topics50/skatowany-bezbronny-pies-w-bartoszycach-vt3727.htm
rafi a4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta