piotrek 37

O piotrek 37

Osiągnięcia piotrek 37

Reputacja

1. Na obudowie filtra powietrza znajduje się zawór elektromagnetyczny zbiornika z węglem aktywnym [system odpowietrzania zbiornika],wygląda to jak filtr paliwa do motorowera,czarny ,trzyma to szeroka gumowa opaska,gdy silnik jest rozgrzany złap to w palce i przyłóż ucho,powinno być słyszalne i wyczuwalne ciągłe tyrkotanie,jak nie to zsuń to z gumowych wężyków [trochę siły],spryskaj to z jednej i drugiej strony wd-40,po kilkunastu minutach sprężonym powietrzem przedmuchać oba wloty,na przemian po kilka razy,obudowie jest strzałka,zgodnie ze strzałką w otwór sprężarka,drugi przytrzymaj palcem,jeśli będzie odrzucać palec to się uruchomił,jeśli nie to wymiana na nowy.Mi się udało uruchomić,zaczął odpalać ale na biegu jałowym wariowały obroty [zacinał się]kupiłem nowy, mam już spokój.pozdrawiam
  2. Miałem podobny problem, a czy po jeżdzie słychać syczenie z baku [korek wlewu]?
  3. Problem tkwił w zaworze magnetycznym znajdującym się na obudowie filtra powietrza,spryskanie wd 40 środka zaworu i przedmuchanie sprężarką dało częściowy efekt , całkowity efekt dała wymiana na nowy.
  4. koledzy może znacie dobrego mechanika z okolic Rzeszowa
  5. Panowie poratujcie mam audiczkę z 96 roku silnik 1,6 benzyna na gazie sekwencyjnym. Autko nie paliło przy ujemnych temperaturach a teraz nawet przy dodatnich. Ostatnio po długim kręceniu odpalił pochodził parę sekund i zgasł. W autku wymieniłem: świece , przewody zapłonowe, kopułkę, palec kopułki, filtr paliwa, czujnik temperatury. Awaryjnie odpala na gazie a na benzynie kręci i nie może zaskoczyć. Elektryk stwierdził że elektryka jest ok. Może ktoś z klubowiczów miał podobny przypadek z góry dzięki za pomoc.
  6. Panowie poratujcie mam audiczkę z 96 roku silnik 1,6 benzyna na gazie sekwencyjnym. Autko nie paliło przy ujemnych temperaturach a teraz nawet przy dodatnich. Ostatnio po długim kręceniu odpalił pochodził parę sekund i zgasł. W autku wymieniłem: świece , przewody zapłonowe, kopułkę, palec kopułki, filtr paliwa, czujnik temperatury. Awaryjnie odpala na gazie a na benzynie kręci i nie może zaskoczyć. Elektryk stwierdził że elektryka jest ok. Może ktoś z klubowiczów miał podobny przypadek z góry dzięki za pomoc.
  7. Przemyśl, Witam wszystkich klubowiczów