Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początku pokarze czym jeździłem przez 3,5 roku: Audi a3 1,9tdi 119KM by compsport, udało mi się przez ten czas co nieco w niej pomodzić


Miał być passat b5fl ale udało się znaleźć coś takiego :decayed: a4 b6 1,9tdi avf 131KM 6biegów s-line 2004rok.
Na wyposażeniu pełen pakiet wewnętrzny s-line, pełen pakiet oświetlenia, pakiet schowków, max air bag, pełny fis, 4x el. szyby, grzane lustra, podłkietnik kanapy z uchwytami na kubki, roletki bocznych szyb, tempomat itd, pakiet s-line zawieszenie 1BV i koła 17" s-line.

4e9ef09befbd01d4.jpg

36b8ff85488c8a28.jpg

aec5efdd7bcb205b.jpg



Przeprowadzone modyfikacje :naughty: :

- zewnętrzny s-line (zderzaki, lotka)
- dolne listwy drzwi s4 (nowe ori)
- pomalowane progi pod kolor
- lusterka rs4, obecnie alu s4 full opcja (14pin) fotochrom składanie pamięć itd
- rns-e + zmieniarka
- podświetlanie rejestracji ledowe na ori lampkach
- xenon, obecnie bixenon
- nakładki na pedały i podstopnica rs4
- nasadka ręcznego gładka skóra s4 b7, obecnie ori pikowana z rs4
- progam w Dynosoft
- kompletne BOSE
- BT
- esp, wizytownik, uchwyt na kubek z paskiem w chromie
- felgi 18 cali DTM z oponą 225/40/18 bridgestone potenza 050a + BENTLEY 9X19
- dystans na tył 10mm z kołnierzem
- heble z s4 b6 345/300 (kompletne)
- recaro z pamięcią, boczki drzwi rs4
- lodówka w schowek
- grile s4
- isofix tylnej kanapy x2
- wycieraczka tylnej szyby z Q5
- front lip z cupry
- dekory carbon z s4, obecnie carbon z rs4
- klamki wewnętrzne z rs4
- gałka rs4

- gwint Vogtland

- stabilizator przedni oraz tylny z RS4 B7

na chwilę z rotorem

dtb1o41.jpg

front z cupra lip

p6aIKqF.jpg

sezon 2014

EVx5Srq.jpg

QlDjYFj.jpg

iMzdRJv.jpg

gdtZrqz.jpg

później :decayed:
mi8iuxz.jpg




 

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Nie ma co.... piękna sztuka w pięknym kolorze.

Bezawaryjnej jazdy :wink4:

Opublikowano

Witamy kolegę :hi:

Mój kolorek :gwizdanie:

Opublikowano

ładniutka, niezłe foteliki

Opublikowano
  • Autor

podziękował panowie, jakby ktoś miał listwy na drzwi s-line do sprzedania albo przedni zderzak to dawać znać :naughty:

Opublikowano

no no ! elegancka sztuka, środeczek malina - taki mi się marzy :wink4:

pozdrawiam!

Opublikowano

Nie no nie pogadasz :D zacna sztuka :D kolor elegancki i te fotele se cudowne po prostu :) niech dobrze śmiga i bezawarynie ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

mała aktualizacja tematu, zbieranie gratów na sezon 2011 trwa :naughty:

Plany:

- zderzak s-line z otworami na spryski - kupiony teraz tylko malowanie

- kratki, gril w zderzak,zaślepki sprysków - kupione - wszystko nowe sztuki, jak znajde spryski w dobrej cenie też kiedyś będą

- listwy s-line - kupione - malowanie

- lusterka od rs4 b7 - kupione :kox:

- dokładka tył s-line bez otworów na wydech - poszukiwania trwają ale pewnie zamówie w getem

- lotka s-line - szukam

marzec/kwiecień program u Aligatora :evil:

w sumie w tym sezonie chce aby na aucie wylądował pakiet s-line zewnętrzny i będzie komplet :naughty:

a na jesień rezam navi

dsc0452qd.jpg

dsc0451r.jpg

dsc0453bx.jpg

czekam tylko na ładną pogodę i powoli zaczynam działać

Opublikowano
  • Autor

cały czas zastanawiam się jeszcze czy nie ściemnić szybek, w sumie w każdym aucie miałem, teraz niby w planach było nie ściemnaić ale brakuje mi tego :cool1:

Opublikowano

no no mody idą w jedynie słusznym kierunku :>. skąd wyczarowałeś listwy i ile Cię to kosztowało? Będę się uważnie przyglądał i jak finanse pozwolą to wezmę przykład :>

Opublikowano

ładny kolorek + avant :kox:

szkod ze grzaych d*p nie masz ale mozna wyrezać :wink4:

Opublikowano

Piękna :good: prawie identyczną mam ( tylko Ty masz bogatszy środek :disgust: ) :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Lukasch44 listwy szukałem na allegro i znalazłem 3 sztuki a jedną brakującą udało mi się znaleźć na forum :wink4:, trwało to długo ale się udało

Opublikowano

piekna sztuka...

no i mody :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj zrobiłem sobie małą wycieczkę :naughty: i po 2,5h jazdy znalazłem się w Tarnowie

i ......

po kilku minutach było tak:

dsc0449h.jpg

a po dłuższej chwili już:

dsc0450ar.jpg

dsc0451o.jpg

modyfikacje:

rns-e , zmieniarka jeszcze tylko kabelek do zmieniarki i będzie :gwizdanie:

nie udało mi się zrobić więcej zdjęć :no: bo czakiemu :decayed: robota paliła się w rękach

tak wogóle miło było poznać :hi: dzięki wielkie raz jeszcze

przy okazji pozdrawiam dzo-dzo :wink4:

Opublikowano
przy okazji pozdrawiam dzo-dzo wink4

ten to wszedzie pcha ryja :decayed: u mnie tez cos dłubał przy pzreróbce na 2 DIN :good:

Opublikowano
  • Autor
:polew: , no akurat przy navi nie maczał palca
Opublikowano

Marcinie dziekuje ci bardzo za podwozke czesc z tarnowa

i tak nie wiem jak tys to zapakował ;-)

komplet podsufitki s-line

tunel srodkowy

bluetooth

jeszcze raz wielkie dzieki :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.