Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

:wallbash::mysli: piteraA4 no właśnie nie wiem, pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło :tongue4: , a u cibie program zrobiony?? bo podobno mnóstwo błędów było :tongue4: :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh odkules sie co :decayed: a program przelozony na poniedzialek bo turbcia nigdy takich obrotow nie widziala i przeladowywala :thumbdown: ale ogarnolem temat i poniedzialek dalej jazda :polew: Ps:gratuluje zonki i nadzieji :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, przyjezdzaj w czwartek na spota, oblookamy twoją sztuke.

Pogadamy o modach, moze sie grilla zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze dopiero prawdopodobnie koniec przyszłego tygodnia będę miał luźniejszy :confused4: , teraz w pracy sajgon straszny, ale będę obserwował temat spotów w zawierciu[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 20:57_________________________________________________takie małe foto z weekendu :)

dsc0736a.jpg

żeby nie było że nic się nie dzieje :):tongue4: dzisiaj zmieniłem seryjne głośniki na głosniki bose, rok2008 czyli te najlepsze dostępne w b7 z końca produkcji, tu podziękowania dla siemiana :naughty:

dsc0739e.jpg

z tego co zauważyłem to grają dużo czyściej, głośniej i bas jest dużo lepszy

i takie tam foto:

dsc0719v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba z A3-CLUB.NET która przesiadła się na A4 :tongue4:

Furacz niezły sam chce zmienić A3 na A4 najlepiej czernule albo niebieską w kombiaku z jakimś dobrym silnikiem ale nie wiem jeszcze jaki w A4 daje rade :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli diesel to tylko 1.9 AVF a benzynka to 1.8 turbo, obydwoma jezdziłem i szczerze mowiac benzyna w turbo i do tego quattro to moje marzenie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze kolego że u ciebie 2,5tdi :good: ahhh ten dźwięk[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:31_________________________________________________przymiar zimówek 17"

dsc0804bo.jpg

dsc0803l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...