Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damcio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damcio

  1. Witam, od razu sory jeśli ten temat się już przewinął.... Gdzie w Rzeszowie znajdę sklep z żarówkami led do samochodu? Interesuje mnie np coś takiego: #USZK# BAU15s P21W Power LED 5x1.5W pomarańczowa motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu Dzięki Pozdr
  2. Damcio odpowiedział(a) na Damcio temat w Audi A4 B6
    Na forum rzuciłem posta na ten temat ale cisza... Tak zrobię, przedzwonię do ASO z tymi numerami i się dowiem co i jak a Tobie browarek się należy za pomoc
  3. Damcio odpowiedział(a) na Damcio temat w Audi A4 B6
    Numer 7. Tylko kurde widzę że chyba tuleji nie da rady wymienić i trzeba cały wahacz;/
  4. Damcio opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam.. Potrzebuje numerek tulejki górnego wahacza tylnej osi na łączeniu ze zwrotnicą. Auto A4 B6 Avant AVF. Pozdr ---------- Post dopisany 10-01-2013 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2013 at 12:09 ---------- Nikt nie pomoże?
  5. Damcio odpowiedział(a) na Marek_A4 temat w Audi A4 B5
    Witam, troszkę odgrzeje kotleta żeby nie zakładać nowego tematu.. Otóż pytanie dotyczy A4 B6 Avant. Czy w tylnym górnym wahaczu na łączeniu z piastą da się wymienić samą tuleję czy konieczny jest cały wahacz? Z góry dzięki, pzdr
  6. W czwartek lub piątek już nie pamiętam pod górkę w Nienadówce w strone Rzeszowa przepuściłem ciemne B5 Avant z ramkami.. Jechałem białą izotermą Reno... Pozdro
  7. Mam pytanko, zna ktoś nick kolegi z Maziarni z A4B7 Avant granatowej?
  8. Miroo widziany wczoraj w Biłgoraju
  9. AVF seria w mieście ok 6,5-7L na trasie 5,7-6L na baku ok 1100km
  10. Damcio odpowiedział(a) na paweela temat w Audi A4 B6
    O który oring Ci chodzi?
  11. A ja wyczaiłem dzisiaj przed 17 błękitne B6 na parkingu przy Autorudzie... Już kiedyś chyba widziałem to auto w Sokołowie...
  12. Pierścień uszczelniający N90927302 Uszczelka 069131547D
  13. Wniosek? Co ma zrobić mechanik lepiej zrobić samemu;P
  14. No więc w końcu wziąłem się za to ustrojstwo. Płukanie zrobiłem płynem Febi 6162 (najtańszy jaki mieli u mnie na wsi). potem zalałem ori G004000M2. Wycie pompy ustało. Był też dostępny G002000 ale za podwójną cenę a skoro ten pierwszy to ori zamiennik tego drugiego to po co przepłacać.
  15. U mnie czasami nie trzeba było kręcić kierownicą i wyło. Przepłukałem układ zalałem ori płynem i wszystko jest jak należy. Więc jeśli odpowietrzanie nic nie da to spróbuj tej opcji.
  16. No zgadzam się z Tobą, z tym że przy dolewaniu faktycznie może być różnie ale podczas płukania ten płyn i tak jest "wydalany" z układu. Przy końcu płukania można by wlać już ori płynu kilka setek, spuścić do zera i zalać ori płynem. Jak myślicie? Oczywiście płukanie metodą na zgaszonym silniku.
  17. Byłem w sobote w ASO i G002000 wcale nie jest wycofany. Cena za litr 100zł za G004000 52zł. Ceny troche lipa ale dopiero co salon powstał więc może dlatego... Zostawmy narazie minerały i syntetyki. Chce konkretnej odpowiedzi na zadane przeze mnie wyżej pytanie..
  18. Też mam reply LMów marki DARE i trzymają się spoko. Ja mam na tyle 9" i większy parapet więc masz 8.5" no chyba że ja mam 9.5":P hehe kostki ewidentnie out kup sobie "chowane" wentyle super sprawa przy parapecie
  19. aż taki czereśniak nie jestem to zrozumiałem:P chodziło mi o to dlaczego nie moge płukać jednym a zalać drugim o tych samych właściwościach dajmy na to zielony minerał ori i zielony minerał innej (tańszej) firmy
  20. Możesz to jakoś rozwinąć?
  21. mily, płukałeś ori płynem a zalałeś febi? troche dziwne H4mm3R, ja w sobote kupowałem w aso i płaciłem 52zł... Piszecie że kupujemy dwie butelki jedną płuczemy a drugą zalewamy. A co jeśli bym przepłukał czymś tańszym np febi albo czymś jeszcze tańszym o tych samych właściwościach a potem zalał ori płynem??? 50zł niby nie aż tak duże pieniądze no ale na ulicy też nie leżą żeby ich przepuścić przez układ i wywalić...
  22. Raczej napewno potrzebuje nr 12... Dzięki
  23. Witam.. Potrzebuje numerki mocowań przewodów hamulcowych w podwoziu auta. Takie małe plastiki w które wciska się przewód hamulcowy. Pomoże ktoś? Pzdr
  24. dzik, jaka cena klocków na przód do B6 AVF ATE CERAMIC? Pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.