Treść opublikowana przez Damcio
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam, od razu sory jeśli ten temat się już przewinął.... Gdzie w Rzeszowie znajdę sklep z żarówkami led do samochodu? Interesuje mnie np coś takiego: #USZK# BAU15s P21W Power LED 5x1.5W pomarańczowa motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu Dzięki Pozdr
-
Tuleja wahacza
Na forum rzuciłem posta na ten temat ale cisza... Tak zrobię, przedzwonię do ASO z tymi numerami i się dowiem co i jak a Tobie browarek się należy za pomoc
-
Tuleja wahacza
Numer 7. Tylko kurde widzę że chyba tuleji nie da rady wymienić i trzeba cały wahacz;/
-
Tuleja wahacza
Witam.. Potrzebuje numerek tulejki górnego wahacza tylnej osi na łączeniu ze zwrotnicą. Auto A4 B6 Avant AVF. Pozdr ---------- Post dopisany 10-01-2013 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2013 at 12:09 ---------- Nikt nie pomoże?
-
[B5 AEB] Wahacz tylny?
Witam, troszkę odgrzeje kotleta żeby nie zakładać nowego tematu.. Otóż pytanie dotyczy A4 B6 Avant. Czy w tylnym górnym wahaczu na łączeniu z piastą da się wymienić samą tuleję czy konieczny jest cały wahacz? Z góry dzięki, pzdr
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
W czwartek lub piątek już nie pamiętam pod górkę w Nienadówce w strone Rzeszowa przepuściłem ciemne B5 Avant z ramkami.. Jechałem białą izotermą Reno... Pozdro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam pytanko, zna ktoś nick kolegi z Maziarni z A4B7 Avant granatowej?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Miroo widziany wczoraj w Biłgoraju
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
AVF seria w mieście ok 6,5-7L na trasie 5,7-6L na baku ok 1100km
-
Jaki rozmiar opon do felg 18x8j et 35?
Ja mam 225/40
-
Oring Intercoolera
O który oring Ci chodzi?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
A ja wyczaiłem dzisiaj przed 17 błękitne B6 na parkingu przy Autorudzie... Już kiedyś chyba widziałem to auto w Sokołowie...
-
Uszczelki i oringi potrzebne do wymiany w EGR !
Pierścień uszczelniający N90927302 Uszczelka 069131547D
-
[ALL B7] Pompa wspomagania, regenerowana czy zamiennik ?
Wniosek? Co ma zrobić mechanik lepiej zrobić samemu;P
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
No więc w końcu wziąłem się za to ustrojstwo. Płukanie zrobiłem płynem Febi 6162 (najtańszy jaki mieli u mnie na wsi). potem zalałem ori G004000M2. Wycie pompy ustało. Był też dostępny G002000 ale za podwójną cenę a skoro ten pierwszy to ori zamiennik tego drugiego to po co przepłacać.
-
[ALL B7] Pompa wspomagania, regenerowana czy zamiennik ?
U mnie czasami nie trzeba było kręcić kierownicą i wyło. Przepłukałem układ zalałem ori płynem i wszystko jest jak należy. Więc jeśli odpowietrzanie nic nie da to spróbuj tej opcji.
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
No zgadzam się z Tobą, z tym że przy dolewaniu faktycznie może być różnie ale podczas płukania ten płyn i tak jest "wydalany" z układu. Przy końcu płukania można by wlać już ori płynu kilka setek, spuścić do zera i zalać ori płynem. Jak myślicie? Oczywiście płukanie metodą na zgaszonym silniku.
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Byłem w sobote w ASO i G002000 wcale nie jest wycofany. Cena za litr 100zł za G004000 52zł. Ceny troche lipa ale dopiero co salon powstał więc może dlatego... Zostawmy narazie minerały i syntetyki. Chce konkretnej odpowiedzi na zadane przeze mnie wyżej pytanie..
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Też mam reply LMów marki DARE i trzymają się spoko. Ja mam na tyle 9" i większy parapet więc masz 8.5" no chyba że ja mam 9.5":P hehe kostki ewidentnie out kup sobie "chowane" wentyle super sprawa przy parapecie
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
aż taki czereśniak nie jestem to zrozumiałem:P chodziło mi o to dlaczego nie moge płukać jednym a zalać drugim o tych samych właściwościach dajmy na to zielony minerał ori i zielony minerał innej (tańszej) firmy
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Możesz to jakoś rozwinąć?
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
mily, płukałeś ori płynem a zalałeś febi? troche dziwne H4mm3R, ja w sobote kupowałem w aso i płaciłem 52zł... Piszecie że kupujemy dwie butelki jedną płuczemy a drugą zalewamy. A co jeśli bym przepłukał czymś tańszym np febi albo czymś jeszcze tańszym o tych samych właściwościach a potem zalał ori płynem??? 50zł niby nie aż tak duże pieniądze no ale na ulicy też nie leżą żeby ich przepuścić przez układ i wywalić...
-
[ALL B6] Zaczepy/spinki trzymające przewody hamulcowe w podwoziu
Raczej napewno potrzebuje nr 12... Dzięki
-
[ALL B6] Zaczepy/spinki trzymające przewody hamulcowe w podwoziu
Witam.. Potrzebuje numerki mocowań przewodów hamulcowych w podwoziu auta. Takie małe plastiki w które wciska się przewód hamulcowy. Pomoże ktoś? Pzdr
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
dzik, jaka cena klocków na przód do B6 AVF ATE CERAMIC? Pzdr