-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam, od razu sory jeśli ten temat się już przewinął.... Gdzie w Rzeszowie znajdę sklep z żarówkami led do samochodu? Interesuje mnie np coś takiego: #USZK# BAU15s P21W Power LED 5x1.5W pomarańczowa motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu Dzięki Pozdr
-
Tuleja wahacza
Na forum rzuciłem posta na ten temat ale cisza... Tak zrobię, przedzwonię do ASO z tymi numerami i się dowiem co i jak a Tobie browarek się należy za pomoc
-
Tuleja wahacza
Numer 7. Tylko kurde widzę że chyba tuleji nie da rady wymienić i trzeba cały wahacz;/
-
Tuleja wahacza
Witam.. Potrzebuje numerek tulejki górnego wahacza tylnej osi na łączeniu ze zwrotnicą. Auto A4 B6 Avant AVF. Pozdr ---------- Post dopisany 10-01-2013 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2013 at 12:09 ---------- Nikt nie pomoże?
-
[B5 AEB] Wahacz tylny?
Witam, troszkę odgrzeje kotleta żeby nie zakładać nowego tematu.. Otóż pytanie dotyczy A4 B6 Avant. Czy w tylnym górnym wahaczu na łączeniu z piastą da się wymienić samą tuleję czy konieczny jest cały wahacz? Z góry dzięki, pzdr
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
W czwartek lub piątek już nie pamiętam pod górkę w Nienadówce w strone Rzeszowa przepuściłem ciemne B5 Avant z ramkami.. Jechałem białą izotermą Reno... Pozdro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam pytanko, zna ktoś nick kolegi z Maziarni z A4B7 Avant granatowej?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Miroo widziany wczoraj w Biłgoraju
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
AVF seria w mieście ok 6,5-7L na trasie 5,7-6L na baku ok 1100km
-
Jaki rozmiar opon do felg 18x8j et 35?
Ja mam 225/40
-
Oring Intercoolera
O który oring Ci chodzi?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
A ja wyczaiłem dzisiaj przed 17 błękitne B6 na parkingu przy Autorudzie... Już kiedyś chyba widziałem to auto w Sokołowie...
-
Uszczelki i oringi potrzebne do wymiany w EGR !
Pierścień uszczelniający N90927302 Uszczelka 069131547D
-
[ALL B7] Pompa wspomagania, regenerowana czy zamiennik ?
Wniosek? Co ma zrobić mechanik lepiej zrobić samemu;P
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
No więc w końcu wziąłem się za to ustrojstwo. Płukanie zrobiłem płynem Febi 6162 (najtańszy jaki mieli u mnie na wsi). potem zalałem ori G004000M2. Wycie pompy ustało. Był też dostępny G002000 ale za podwójną cenę a skoro ten pierwszy to ori zamiennik tego drugiego to po co przepłacać.
Damcio
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta