Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damcio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damcio

  1. Nie zwiedza tylko sie uczy tak zazwyczaj co dwa tygodnie sobota/niedziela bujam po Rzeszowie.. Jutro akurat nie mam zajęć i wróciłem do domu a miałem zajechać na spota
  2. dokładnie LBL56SL black avant na LMach
  3. miro_x, ja się uczę na WSIZie i w weekendy mieszkam w tym bloku co pod nim parkowałeś
  4. miro_x, zaparkowany przy ul. PCK
  5. Faktoza coś mi się porypało chyba jednak ściągne koło i będę podkładał coś i mierzył aż wyjdzie ok bo tak z kołem na oko nie da rady... EDIT: Z tego co wyczytałem/wypatrzyłem na forum to ET35 powinno być ok czyli jakieś 7mm dystansu..
  6. A-rek, z tego co zmierzyłem wychodzi że potrzebuje 2cm czyli jak mam teraz ET42 to będę miał 40 right? Nikt nie kombinował z 9" kołem na tyle w B6? Jeśli dam 2cm rant felgi będzie równo z obrysem tylko czy nic nie będzie przycierać? Dodam że planuje sprężynki -35..
  7. Odradzam REG-MOT. 3 razy regenerowali mi jedną turbinke do Renówki i dalej kupa... Nawet nie umieli się wytłumaczyć jeden swoje drugi swoje..
  8. Witam mam małą rozkmine otóż mam w B6 na tyle felgę 18" 9J ET42 z oponą 235/40. Jest niby ok ale chciałbym ją wypchnąć troszke do zewnątrz aby troszkę polepszyć wygląd ale między innymi dlatego że nie mogę założyć dekielka bo przeszkadza pierścionek centrujący. Więc jaki dystans potrzebuje aby koło było mniej więcej na obrysie auta i żeby nic nie przycierało? Miałem ściągnąć koło i samemu próbować i mierzyć ale pytam bo może akurat ktoś już to przerabiał.. Z góry thx
  9. marek_xtr, też mam 18" i długo zastanawiałem się co wziąść, padło na Sessanty i powiem szczerze nie żałuje. Cena rewelka, są mega ciche, bieżnik super. Przód mam 225/40 to jeszcze można wybierać pomiędzy firmówkami ale w tyle mam 235/40 to ceny firmówek lecą o 200zł do góry a Sessanty są tylko 20zł droższe od 225/40. Profil daj 40 też myślałem o 45 ale źle bym zrobił bo na tych oponkach na 40 jeździ się świetnie a 45 to już z lekka balon by był . Zobaczymy co pokażą na deszczu no i jak szybko będzie leciał bieżnik... Pzdr
  10. Witam wszystkich nabyłem ostatnio nowy felunek i teraz czas na oponki. Szukam rozmiaru 225/40/18 i 235/40/18. Myślałem o Continentalach SC3 Yokohamach itd ale ostatnio głośno o Vredestainach Sessanta same dobre opinie cena nie głupia. Miał ktoś z nimi doczynienia oprócz kolegi wyżej? Jakieś porównania z firmówkami? Z góry dzięki za info
  11. Szybkie pytanko, felga 8.5 x 18 ET 28 + opona 235/40 czy 225/45? ET w porządku? na której oponie będzie "lepszy" komfort? Pzdr
  12. I lipa spocisz o 16 a ja o 17 kończe i musze być no nic tak czy siak zajade może ktoś będzie
  13. Mam zjazda akurat to by sie spotkał i poznał troche ludzi
  14. Panowie szykuje sie jakiś spocisz w ten weekend w RZE?
  15. Poniedziałek sie już kończy więc pokazuj foty jak wyszło
  16. grzes1150 też widziałem to E30 i rozmawiałem z właścicielem 25k woła za nią a co do spotu to miałem zapaść i sie przywitać moją B6 ale akurat o 16 miałem kolosa... Następnym razem
  17. Widziałem dotykałem :> zapodaj foty wnętrza bo ciekawe mody tam masz jak wcielisz w życie plany to będzie kosa
  18. Witam.. Damian jestem z Biłgoraja właśnie nabyłem Audi A4 B6. Mam nadzieje że znajdę tu wiele ciekawych informacji i będę dzielił sie swoimi a także poznam wiele ciekawych osób. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.