Treść opublikowana przez Damcio
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie zwiedza tylko sie uczy tak zazwyczaj co dwa tygodnie sobota/niedziela bujam po Rzeszowie.. Jutro akurat nie mam zajęć i wróciłem do domu a miałem zajechać na spota
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dokładnie LBL56SL black avant na LMach
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
miro_x, ja się uczę na WSIZie i w weekendy mieszkam w tym bloku co pod nim parkowałeś
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
miro_x, zaparkowany przy ul. PCK
-
Znaczenie ET Felgi
Faktoza coś mi się porypało chyba jednak ściągne koło i będę podkładał coś i mierzył aż wyjdzie ok bo tak z kołem na oko nie da rady... EDIT: Z tego co wyczytałem/wypatrzyłem na forum to ET35 powinno być ok czyli jakieś 7mm dystansu..
-
Znaczenie ET Felgi
A-rek, z tego co zmierzyłem wychodzi że potrzebuje 2cm czyli jak mam teraz ET42 to będę miał 40 right? Nikt nie kombinował z 9" kołem na tyle w B6? Jeśli dam 2cm rant felgi będzie równo z obrysem tylko czy nic nie będzie przycierać? Dodam że planuje sprężynki -35..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Odradzam REG-MOT. 3 razy regenerowali mi jedną turbinke do Renówki i dalej kupa... Nawet nie umieli się wytłumaczyć jeden swoje drugi swoje..
-
Znaczenie ET Felgi
Witam mam małą rozkmine otóż mam w B6 na tyle felgę 18" 9J ET42 z oponą 235/40. Jest niby ok ale chciałbym ją wypchnąć troszke do zewnątrz aby troszkę polepszyć wygląd ale między innymi dlatego że nie mogę założyć dekielka bo przeszkadza pierścionek centrujący. Więc jaki dystans potrzebuje aby koło było mniej więcej na obrysie auta i żeby nic nie przycierało? Miałem ściągnąć koło i samemu próbować i mierzyć ale pytam bo może akurat ktoś już to przerabiał.. Z góry thx
-
Polecane opony letnie
marek_xtr, też mam 18" i długo zastanawiałem się co wziąść, padło na Sessanty i powiem szczerze nie żałuje. Cena rewelka, są mega ciche, bieżnik super. Przód mam 225/40 to jeszcze można wybierać pomiędzy firmówkami ale w tyle mam 235/40 to ceny firmówek lecą o 200zł do góry a Sessanty są tylko 20zł droższe od 225/40. Profil daj 40 też myślałem o 45 ale źle bym zrobił bo na tych oponkach na 40 jeździ się świetnie a 45 to już z lekka balon by był . Zobaczymy co pokażą na deszczu no i jak szybko będzie leciał bieżnik... Pzdr
-
Polecane opony letnie
Witam wszystkich nabyłem ostatnio nowy felunek i teraz czas na oponki. Szukam rozmiaru 225/40/18 i 235/40/18. Myślałem o Continentalach SC3 Yokohamach itd ale ostatnio głośno o Vredestainach Sessanta same dobre opinie cena nie głupia. Miał ktoś z nimi doczynienia oprócz kolegi wyżej? Jakieś porównania z firmówkami? Z góry dzięki za info
-
Znaczenie ET Felgi
Szybkie pytanko, felga 8.5 x 18 ET 28 + opona 235/40 czy 225/45? ET w porządku? na której oponie będzie "lepszy" komfort? Pzdr
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I lipa spocisz o 16 a ja o 17 kończe i musze być no nic tak czy siak zajade może ktoś będzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam zjazda akurat to by sie spotkał i poznał troche ludzi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie szykuje sie jakiś spocisz w ten weekend w RZE?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Poniedziałek sie już kończy więc pokazuj foty jak wyszło
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
grzes1150 też widziałem to E30 i rozmawiałem z właścicielem 25k woła za nią a co do spotu to miałem zapaść i sie przywitać moją B6 ale akurat o 16 miałem kolosa... Następnym razem
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Widziałem dotykałem :> zapodaj foty wnętrza bo ciekawe mody tam masz jak wcielisz w życie plany to będzie kosa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam.. Damian jestem z Biłgoraja właśnie nabyłem Audi A4 B6. Mam nadzieje że znajdę tu wiele ciekawych informacji i będę dzielił sie swoimi a także poznam wiele ciekawych osób. Pozdrawiam