Treść opublikowana przez yanosho
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
piękne auto
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
C7 na full ledach robi robotę
- B7 Crew
-
[ALL B8] A4 B8 3,0tdi by Patrox
Piękna sztuka i kolejne mocne 3.0 TDI Zamieniłeś sedan-a na avant-a
-
Co trzeba wymienić powyżej 200tyś km
Jestem tego samego zdania, sama wymiana górnych napinaczy nic nie wnosi do tematu, albo robić cały rozrząd tzn. wyjąć silnik, wymienić wszystkie łańcuchy i napinacze górne i dolne albo nic nie robić. A i tak gwarancji, że ich nie będzie słychać po 5-10kkm nie masz żadnej bo po prostu ten typ tak ma. Czy łańcuch przeskoczy czy pęknie to i tak zależy od tego kto jak auto użytkuje, jednemu się sypnie a inny będzie jeździł xxxkkm i nic się nie stanie. W tym silniku (ASB) bardziej należy pilnować wtrysków aby nie lały niż rozrządu. Pamiętasz może jakich wartości nie przekraczać?
-
Co trzeba wymienić powyżej 200tyś km
jeśli myślisz o jakimś remoncie to albo wszystko albo nic nie rób nic po łepkach bo to równa się nierobieniu nic
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
jak tam ze spalania przy automacie jesteś zadowolony?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
dobrze pierdzi
-
B8 TrOOOOp
Witam wszystkich posiadaczy B8-ek Chciałbym zapytać posiadaczy 3,0 TDI quattro na jakie spalanie można sie przygotować w tym modelu? Czy to skrzynia manualna czy to automatyczna? Jeśli piszę post w złym temacie z góry przepraszam dzięki pozdrawiam
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
no to spalanie jak na FWD dosyć spore
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Kopcenie z wydechu.
raczej turbo do czyszczenia
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
te S4 już bardzo długo wisi na aledrogo
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
masakra współczuje Ci, ze coś co wydaje się niemożliwe a auta juz nie ma:kwasny:
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
patrząc na twój podpis to skrzynia multitronic a ona nie miała nigdy zbyt dobrych opinii rozpoczynając od B6-tki
-
Kopcenie z wydechu.
kurde no właśnie w B6 ten numer jedynie by gładko przeszedł
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
temat jest w zakładce B8 a więc powinniśmy gadać o silnikach 2008+ o oznaczeniach czteroliterowych a zauważyłem dużo wzmianek o bolączkach silników do 2008 z A4 B7 i A6 C6 przed-liftem Zapraszam użytkowników A4 B8 do wypowiedzi
-
Co trzeba wymienić powyżej 200tyś km
no to lipa jak tak
- Swap asb
-
Co trzeba wymienić powyżej 200tyś km
Ale chyba z silnikami BKN? W ASB z tego co wiem ten napinacz na rozrządzie był poprawiony
-
przystawia silnik przy ponownym odpalaniu
no w krytycznym stanie wtrysk może wypalić tłok także jedna z najgorszych i najdroższych przypadłości 3.0 TDI
-
3.0 TDI BKN, ASB < pytanie laika
silnik ASB występuje od 2006 roku moc 233 km lepiej dołożyć hajsu i trzymać się przy zakupie silnika ASB zazwyczaj nie sprawia w nim problemów rozrząd a wtryski to dopiero jak ma spory przebieg w BKN czy ASB wspólną wadą są wyrabiające się cięgna od klapek kolektorów dolotowych ale teraz można już za male pieniądze kupić zestawy naprawcze
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Modzenie nie ma końca