-
[ALL B7] Automatyczna regulacja zasięgu świateł nie działa - błąd komputera
komputer pokazal ze to przod, spryskalem wtyczke od czujnika kontakt spayem ale to nic nie dalo co jeszcze moge zrobic?
-
[ALL B7] Automatyczna regulacja zasięgu świateł nie działa - błąd komputera
czujniki sa tylko 2? czy moze 4? jesli 2 to po ktorej stronie?
-
[ALL B7] Automatyczna regulacja zasięgu świateł nie działa - błąd komputera
ok, a czy to moze byc sterownik?
-
[ALL B7] Automatyczna regulacja zasięgu świateł nie działa - błąd komputera
mozan zdiagnozowac przez komputer ktory to czujnik?
-
[ALL B7] Automatyczna regulacja zasięgu świateł nie działa - błąd komputera
Na FISe zapaliła sie żółta kontrolka, w instrukcji jest napisane ze to system regulacji zasiegu swiatel, mam Xenon, w czasie jazdy lampy wariuja i czesto zmienia sie ich poziom. Co moze być przyczyna? Co powinieniem zrobic?
-
[ALL B7] Automatyczna regulacja zasięgu świateł nie działa - błąd komputera
Na FISe zapaliła sie żółta kontrolka, w instrukcji jest napisane ze to system regulacji zasiegu swiatel, mam Xenon, w czasie jazdy lampy wariuja i czesto zmienia sie ich poziom. Co moze być przyczyna? Co powinieniem zrobic?
-
[ALL B7] Czy szkło od zwykłego reflektora pasuje do Xenona?
Mam Xenonowe reflektory w a4 b7, szklo prawej lampy jest pekniete od góry przez co lampa jest nieszczelna. Chciałbym kupic na allegro zwykły reflektor z dobrym szklem ale polamanymi uchwytami - bedzie taniej. Tu pojawia sie pytanie czy szkła są takie same? Czy będą pasować bez problemu? Może różnią sie odpornościa na temperature albo mają inne załamania na szkle tzn te pionowe paseczki?
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
jak ktos nie ma problemow to zawsze sobie jakis znajdzie
-
[ALL B7] Parktronic - czy moge wymienic czujnik na inny?
W mojej b7 avant mam uszkodzony jeden tylny czujnik. Czy zamiast czujnika o numerze: 7H0 919 275 D moge wstawic czujnik o numerze np: 7H0 919 275 C ? Czy z tym czyjnikiem uklad bedzie dzialal poprawnie?
-
[ALL B7] Gdzie jest moduł parktronic w a4 b7 avant?
Tak jak w temacie. Nie dziala mi parktronic, komputer w ogole nie moze sie polaczyc i odczytac bledu, mysle ze to cos z modulem
-
[B7 BRE] Poduszka pod silnik z czujnikiem - spadek mocy
slabe przyspieszenie, jest zmulony; skoro nie to od czego jest ten czujnik przy poduszce?
-
[B7 BRE] Poduszka pod silnik z czujnikiem - spadek mocy
mam a4 b7 z silnikiem 2.0tdi, wczoraj stracila moc, tak jakby turbo wcale nie dzialalo, turbina jest dobra bo naprawialem miesiac temu, znajomy powiedzial mi ze pewnie mam zerwana poduszke silnika te po prawej stronie, ona ma czyjnik ktory blokuje moc po zerwaniu tej poduszki. moze miec racje?? czy to raczej cos innego? [mod]Dlaczego wpisujesz w temat [ALL B7] czy wszystkie modele mają tylko silnik diesla!? - poprawiłem[/mod]
-
[ALL B7] Parktronic nie działa
Mam b7 z parktronic z przodu i z tylu, po wrzuceniu wstecznego slysze ciagly sygnal przez kilka sekund pozniej miga lampka nad radiem od wylaczania tej funkjci. Co to moze byc?
-
[ALL B7] 3.0 TDI 204KM w A4 B7 - opinie
bo??
-
[ALL B7] 3.0 TDI 204KM w A4 B7 - opinie
Mam okazje kupic a4 quattro z silnikiem 3.0 tdi 204KM. Chciałbym aby użytkownicy i znawcy tego tematu wypowiedzieli swoje opinie. Jak to pali? Czy sa z nim takie problemy jak z silnikami 2.0tdi?
julek251
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta