-
System START/STOP bezkluczykowy czy w tedy otwieranie dzwi również ?
A jak to sprawdzić i gdzie ?
-
System START/STOP bezkluczykowy czy w tedy otwieranie dzwi również ?
No właśnie tak powinno być a tak nie jest Samochód muszę otworzyć z pilota a potem wystarczy jak jest w kieszeni mogę zapalić samochód nie wiem tylko dlaczego nie mogę otworzyć samochodu bez kluczyka ? może się to gdzieś odblokowuje programowo w VCDS > orientuje się może ktoś ?
-
Strefa motocyklistów
Witam Motocross Wadowice Wita Kawasaki KX250F 2013
-
System START/STOP bezkluczykowy czy w tedy otwieranie dzwi również ?
Witam Posiadam w moim B8 3.0 system START/STOP gdzie nie potrzeba kluczyka , czy w tej sytuacji otwieranie drzwi tez powinno być bez użycia pilota ? czy to dodatkowy bajer ? bo autko odpala bez kluczyka ale drzwi już muszę otwierać z pilota i zamykać troszkę to bez sensu bo nawet Renault Megane jak miałem taki system to kluczyk był zbędny do otwierana drzwi i zapalania proszę o radę może da się to jakoś odblokować ?
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
Kolego akurat mam B8 3.0 TDI i właśnie zapaliła mi się kontrolka od DPF tylko ona samochód chodzi normalnie nie ma spadku mocy .Co teraz zrobić aby wypalić tego DPFa oczywiście nie mam żadnego oprogramowania ale mam zaprzyjaźniony warsztat i mogli by mi udostępnić pewnie diagnostykę komputerową tylko chciał bym wiedzieć gdzie wejść i co kliknąć i potem jak to wypalić ? Będę wdzięczny za opisanie jak procedury jak laikowi
-
[ALL B8] A4 B8 2.0 143 KM a 2.0 170 KM jakie różnice w silniku ?
Koszt takiego chipa to ok 800-1000 zł , naprawdę warto bo autko się w tedy budzi. Robimy kompletny zakres z Hamownią . Oprogramowanie jest specjalnie przygotowywane pod dany samochód , a nie tak jak większość wgrywa gotowce . Po chipe nie traci się gwarancji ponieważ oprogramowanie jest wgrywane z oryginalnym VINem pojazdu. W razie pytań służę pomocą . Pozdrawiam Jarosław Kwarciak 504 196 843
-
[ALL B8] A4 B8 2.0 143 KM a 2.0 170 KM jakie różnice w silniku ?
Chciałem quattro ale za B8 z dobrym wyposażeniem trza dać krocie a podobają mi się te ledowe światła hehe a jeszcze synek ma się urodzić za klika dni to wygoda mu się przyda i tylko mocy troszkę brakuje i dla tego pytam czy te silniki są podobne bo chipa można zrobić ale w tedy wydaje mi się że padnie szybko turbina i zarżnę silnik a jeśli się nie różnią i wystarczy turbo zmienić to jest to chyba warte pozdro
-
[ALL B8] A4 B8 2.0 143 KM a 2.0 170 KM jakie różnice w silniku ?
Dzięki kolego za info może ktoś będzie wiedział czy coś jeszcze trzeba było by wymienić , ładne subarku ja właśnie wymieniłem STI w tej samej budzie na Audi , żal straszny bo STI jest genialnym samochodem a jeszcze miałem ładnie zrobione
-
[ALL B8] A4 B8 2.0 143 KM a 2.0 170 KM jakie różnice w silniku ?
Witam mam takie pytanko jak powyżej jakie są różnice w silniku między tymi dwoma mocami ? co trzeba było by zmienić w 2.0 143 km aby mieć moc 170 km ? oczywiście nie mówię tu o Chiptuningu czy te silniki się czymś różnią że moją różne moce ? pewnie trzeba było by wymienić turbinę czy jest taka możliwość i co jeszcze trzeba zmienić , będę wdzięczny za pomoc . Pozdrawiam
-
Dobrzy chiptunerzy
Chłopaki a w Małopolsce gdzie można zrobić dobrze chipa ? w A4 B8 2009 model będę wdzięczny za pomoc
-
[A4 B8] 2008 r Model 2009 Jak ustawić BIXENONY ? PROBLEM
Witam . Mam koledzy problem czy da się jakoś ustawić światła bixenonowe w A4 B8 , są one oczywiście samopoziomujące ale wydaje mi się że strasznie daleko świecą i oślepiają innych , często mi mrugają auta z przeciwka . Da się to samemu zrobić ? albo jakoś zresetować czujniki poziomowania świateł , nie mam pomysłu jak to zrobić będę wdzięczny za pomoc . Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jaro
blackhawk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta